Podobno kobiety przy wyborze partnera na długotrwały związek są bardziej pod wrażeniem tego, co mężczyźni mają w głowie, niż jak wyglądają. Ale jeśli chodzi o jednorazowe tournée lub przelotne znajomości, w których jest ogień, podobno bardziej liczy się wygląd fizyczny. Jest to właściwie jeden z najważniejszych parametrów. Kobiety są z natury obserwatorami. Widzą najdrobniejszą rzecz i zmianę. Jeśli przytniesz brodę lub włosy, nie ma szans, że kobiety tego nie zobaczą, prawda? Wielu mężczyzn wierzy, że ich męskość opiera się na wielkich ramionach i klatce piersiowej, ale niektóre części ciała są całkowicie zaniedbane. Oczywiście facet o bardzo dużych barkach i nogach kurczaka dostał najgorszą notę. Naukowcy z Western Illinois University przeprowadzili badanie, w którym poprosili kilka kobiet, aby oceniły najseksowniejsze według nich części ciała u mężczyzny. Kolejno przedstawia się to tak:

1. Sześciopak na brzuchu

Czy jest coś lepszego niż widok mężczyzny, który ma wyrzeźbione mięśnie brzucha? Ta część ciała znalazła się na pierwszym miejscu. Kobieta dostaje dzięki temu informację, że facet dobrze się odżywia i ćwiczy na siłowni. Wiadomo, że czasami zależy to od genetyki i ilości tkanki tłuszczowej, ale regularne treningi mogą sprawić, że Twój ABS będzie wyglądał jeszcze lepiej. Pokazując kaloryfer na plaży, z pewnością zostaniesz zauważony przez niejedną panią.

ZOBACZ: Mięśnie brzucha budujemy na siłowni, a nie w kuchni!

2. Duża klatka piersiowa

Samiec alfa z dużą klatką piersiową oddziela mężczyzn od chłopców, ale pamiętajcie, aby również pracować nad całym ciałem. Widok sporej rozmiarów klaty i nóg jak u bociana jest częstym zjawiskiem, a to już nie wygląda dobrze. Przyjemnie jest się wtulić w sporych rozmiarów tors i poczuć się bezpiecznie.

ZOBACZ: Porusz swoją klatę - trzydniowy plan treningowy

3. Biceps

To, co wiele kobiet uważa za seksowne i zajmuje trzecie miejsce, to biceps. Bardzo trudno jest zaimponować kobiecie mając słabe ramiona, które są równie “wielkie” jak u kobiety.

ZOBACZ: 6 czynników, które pozwolą zbudować większe ramiona

4. Triceps

Kolejne miejsce zajmuje triceps. Podobno dla kobiet, piękny i duży triceps jest symbolem siły. Nic dziwnego. W końcu zajmuje dwie trzecie twojej ręki. W połączeniu z dużym bicepsem, Twoje ramię będzie imponowało kobietom.

ZOBACZ: Trening bicepsów i tricepsów wg Krzysztofa Piekarza

5 ćwiczeń na wielkie tricepsy - trening tricepsów

5. Nogi

Wierzcie lub nie, ale kobiety są pod wrażeniem tego, jak wygląda mięsień czworogłowy u mężczyzny. Dlatego nigdy nie zapominaj o tej części ciała. Nogi nie muszą być wielkich rozmiarów, ale tak jak pisaliśmy wyżej, nie mogą odstawać od reszty ciała.

ZOBACZ: Trenuj nogi jak Sebastian Szmyt - trening nóg

5 najważniejszych ćwiczeń na nogi

6. Pośladki

Cóż, kiedy mężczyzna patrzy na dziewczynę, jej mięśnie pośladkowe są niezwykle ważne. Ale jest to też jedna z ulubionych partii ciała, które kobiety zauważają u mężczyzn. Pośladki odgrywają istotną rolę, szczególnie gdy kobiety patrzą na mężczyzn od tyłu. Dlatego panowie, nie zaniedbujcie tej części ciała, bo nie ma nic bardziej przyjemnego dla oka, niż zgrabny męski tyłeczek.

ZOBACZ: 6 ćwiczeń na męskie pośladki

Drogie Panie, dodałybyście którąś część ciała do tej listy?

Komentarze (6)
Anonim

odpowiem przewrotnie - jeszcze mózg i to dałabym nako 'number one'.

3
pawel39

Są trzy transporty krwi u faceta, zakładając proporcjonalność ich przepływu, 33% dla mózgu to sukces

1
basmann

Chyba to dotyczy ogółu, bo płytkich kobiet ostatnio się narobiło sporo,
dawniej trzeba był się bardziej postarać :)

1
mapetttmapettt

szerokie barki sa te wazne

0
kwestiaPodejscia

Wiekszych bredni nie czytalam, domiemam ze powyzszy artykul napisal mezczyzna. Pociagajace to sa meskie zadbane dlonie i plecy motylki.

0
domosos

Nie każda by na takiego poleciała, większości dziewczyną takie sylwetki się nie podobają .

0