Jakub Mauricz
Był redaktorem w wydawnictwie Tadeusza Zarębskiego. Takie były jego początki. Działał również aktywnie na forum sportowym SFD, gdzie zdobywał fanów. Potem stworzył własną markę w branży dietetycznej, która jest chyba najbardziej rozpoznawalna w Polsce.


Źródło: facebook.com

Marek Fischer

Jest pasjonatem sportu i wszystkiego co z nim związane. Zaczął być rozpoznawalny, gdy nawiązał współpracę z Jakubem Mauriczem, u którego prowadził szkolenia. Był prelegentem podczas konferencji PEI, gdzie zyskał wielu sympatyków. Obecnie prowadzi szkolenia razem z chłopakami z Barbell Brothers.


Źródło: facebook.com

Dawid Białowąs
Jest współzałożycielem znanego w Polsce bloga Barbell Kitchen. Dawid to nie tylko specjalista ds. żywienia, ale także trener i utytułowany zawodnik judo. Jest także współautorem pierwszej polskiej książki nt. diety paleo „Paleo po polsku. Dieta współczesnego jaskiniowca”. Doświadczenie zdobywał w pracy z podopiecznymi oraz podczas licznych kursów. Skutecznie wypromował własną markę i teraz sam szkoli innych podczas warsztatów i szkoleń.


Źródło: facebook.com

Michał Wrzosek
Michał jest wykładowcą na Akademii Instruktorów Sportu S4. Zaczął być rozpoznawalny, gdy podjął współpracę z Akopem Szostakiem. Razem prowadzą szkolenia w zakresie dietetyki.


Źródło: facebook.com

Damian Parol
Często można go spotkać w roli prelegenta podczas konferencji i zjazdów dietetyków w Polsce. Jest autorem kilku publikacji naukowych w czasopismach takich jak: “ Food forum”, “Medycyna sportowa”, “Bieganie”. Prowadzi blog, na którym można przeczytać wiele ciekawych zagadnień. Obecnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej.


Źródło: facebook.com

Łukasz Jaśkiewicz
Dietetyk sportowy i członek organizacji PINES. Jest szkoleniowcem w Akademii Dietetyki Sportowej. Współpracuje z wieloma zawodnikami rangi mistrzowskiej w wielu dziedzinach sportu.


Źródło: facebook.com

Tadeusz Sowiński
Jego sława rozbłysła przy organizacji szkoleń dla SFD i współpracy SFD z PEI i FIWE. Jest autorem wielu artykułów w serwisie potreningu.pl.


Źródło: facebook.com

Bartłomiej Pomorski
Jest prezesem i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej. Jest również członkiem organizacji PINES zrzeszającej dietetyków sportowych z całego świata.


Źródło: http://eggsperci.pl

Komentarze (2)
blue_hope

Wrzuciłabym jeszcze Undrę, dziewczyny z MedFood i Pawła Szewczyka ;-)

0
Fitplota

Undra nie ma wykształcenia w tym kierunku, a o kobietach będzie osobno ;)

0