Byli już panowie, to teraz czas na panie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking najpiękniejszych dietetyczek w Polsce. Bez wątpienia przy okazji szkoleń i konsultacji można również podziwiać urodę Pań. Niektórzy przyznają, że niekiedy ciężko jest się skupić podczas spotkań, szczególnie z dziewczynami z MedFood.

Paulina Ihnatowicz

Piękna Paulina jest dietetykiem klinicznym i sportowym. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Założycielka poradni Medfood. Jest w trakcie pisania doktoratu na SGGW. Największą radość sprawia jej realna pomoc pacjentowi. Paulina prowadzi również szkolenia z zakresu zdrowia i dietetyki w całej Polsce. Napisała książkę “Rozszyfruj swoją krew”, która cieszy się dużą popularnością.

Emilia Ptak-Kasica

Podobnie jak Paulina, z którą poznały się na studiach, jest dietetykiem klinicznym i sportowym. Założycielka poradni Medfood i autorka książek. Świeżo upieczona mama. Najbardziej interesują ją tematy związane z jelitami, żołądkiem i wątrobą. Na podstawie jej własnego przypadku oraz historii zdrowotnych jej pacjentów śmiało mówi, że dieta ma kluczowe znaczenia dla zdrowia człowieka.

Justyna Posłuszna

Miłośniczka kotów. Jest konsultantem ds. zdrowia. Uwielbia tematy związane z metylacją. Prowadzi autorskie szkolenia “Od jelit do mózgu”. Pracuje w poradni dietetycznej MedFood w Bydgoszczy.

Iwona Wierzbicka

Dietetyk kliniczny i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Jest przede wszystkim praktykiem, ale również teoretykiem, który opiera się na badaniach naukowych. Jest współautorką bestsellerowej książki “Polski Przewodnik Paleo”. Stworzyła swój unikalny autorski program 10 zasad Ajwen skierowany do osób chcących dobrze się odżywiać, poprawić swoje zdrowie i sylwetkę. Propagatorka diety paleo, samuraja i protokołu autoimmunologicznego AIP w Polsce. Specjalizuje się w diagnostyce laboratoryjnej, wpływie żywności na zdrowie człowieka, jak również w pozytywnym podejściu do życia.

Magdalena Hajkiewicz

Jest absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, trenerką personalną i dawną miłośniczką słodyczy. Jej hobby to obalanie mitów żywieniowych i “studzenie zachwytu wszystkimi cudownymi dietami”. Prowadzi bloga “wiem-co-jem” na którym dzieli się swoją wiedzą, pasją, motywacją i pozytywnym nastawieniem do świata.

Natalia Palmowska

Natalia jest dietetykiem klinicznym i sportowym. Datkowo skończyła studia magisterskie na kierunku ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są jej zdecydowanie bliższe. Oprócz bycia dietetykiem jestem czynnym sportowcem. Zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej, sportowej, a w niedalekiej przyszłości planuje zdobyć wykształcenie z zakresu psychodietetyki oraz dietcoachingu.

Natalia Gacka- Dressler

Natalia ukończyła dietetykę w Collegium Medicum na UMK w Bydgoszczy. Mistrzyni świata i wielokrotna mistrzyni Polski Juniorek Fitness Sylwetkowego. Jest autorką książek dla kobiet, które pragną uzyskać smukłą sylwetkę. Obecnie szczęśliwa mama Oskarka i żona Macieja.

Angelika Kargulewicz

Doktor nauk medycznych, dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wykładowca uniwersytecki nauk o żywieniu oraz autorka prac poglądowych i oryginalnych z zakresu dietetyki i żywienia człowieka. Jest również redaktor prowadzącą czasopisma Food Forum. Na co dzień prowadzi poradnictwo żywieniowe. Jej szczególnymi zainteresowaniami są zagadnienia związane z dietoterapią chorób cywilizacyjnych, a także kuchnia fusion.


Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (18)
natalijka

Poza Gacką ( za osiągnięcia sportowe chyba większość kojarzy ) - oczywiście nie kojarze żadnej z Pań

0
anubis84

Hajkiewicz kojarzę, nieraz na facebooku się mi wyświetli.

0
Arthass

Kojarzę "Ajwen" - ktoś kiedyś przesłał link do jej stronki w pewnym wątku, który założyłem na innym forum. W sumie większość rzeczy, które tam pisała - tak rzucając pobieżnie okiem - ma sens.
Lepsze to niż "dietetycy" w sieci propagujący opychaniem się cukrami pod niepozornymi - dla nie znającego się na dietetyce czytelnika - formami.

0
Zezowaty R

JA TYLKO KOJARZE TEN KOSCIOL ZE ZDJECIA Z GACKA

0
flex1976

????

0
natalijka

Katedra w Koloni . Piękna, robi wrażenie.

0
Anonim

Takie se, ładne, ale dupy nie urywa. Jakbym miał wystawiać oceny to średnia by wyszła jakieś 7-7,5 /10

0
Bull

Ciekawe na ile Ciebie by oceniły?

0
Anonim

Nie kumam skąd ten bulwers. Temat dotyczy urody dietetyczek, więc oceniam (rozumiem się przypieprzać jakbym dał 2/10, ale 7-7,5 na 10 to niezła ocena). Ludzie mają różne gusta, zresztą "piękno leży w oku patrzącego". Jak chcesz możesz napisać 10/10. Niech najlepiej każdy komentarz będzie w stylu: "Ach jakie cudowna, wspaniałe, przepiękne".

0
Bull

nie...tylko zawsze zastanawia mnie jak wysoko w skali piękności są panowie, którzy tak chętnie punktuję urodę kobiet

0
Arthass

"Ach jakie cudowna, wspaniałe, przepiękne"
Nawet jakby tak ktoś napisał, to w jaki sposób zamierzasz obiektywnie zaprzeczyć?
Beauty is in the eye of the beholder.

0
Anonim

A może tak fachowość ocenić?
BO z ładnej miski to się jeszcze nikt nie najadł.

0
Bull

w tym dziale ( fitplota) nie oceniamy fachowości

0
Anonim

Nie ma brzydkich kobiet...

0
Bull

też są

0
Anonim

Hmm... w sumie to masz rację... jak się spojrzy na pewną Krystynę P...

0
natasza__

Paulina <3

0
Paatik

A mnie interesuje czy ktoś się Pań zapytał czy chcą brać udział w "konkursie piękności"?? I być przedmiotem niemądrych komentarzy...

0