SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668342

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a patrz wyzej : P

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
a ten avek jest paskudny nie podoba mi sie, ja mam ale musze pozmniejszac
nie mialam na to czasu , pracowity tydzien , troche na inso siedzialam, ale jak wpadlam do siebie na forum to mnie przywitano zmiana admina i 600postow do nadrobienia tylko przez 3 dni nieobecnosci - no i tak odrabiam do dzis, 50% za soba mam, ale cholera znowu na moje posty grad odpowiedzi , no i jak ja mam nadazyc
wogole padlam przy a6w przez dwa dni niemalze zasypialam na stojaco , mialam dwa babystitingi pod rzad - praca po 16 godzin - wykonczylam sie i od jutra zaczynam od nowa :/ trudno sie mowi, bede robic do upadlego .
No i przytylam kilogram , ale odkad cwicze zrzucilam 4, mam nadzieje ze to dodatkowe kilo to kwestia cyklu (mam owulacje w czasie okresu tyje i ze trzy a potem spadam gwaltownie - wszystko chyba przez te napeczniales cyce
po co ja Wam to mowie wogole
seba dokopuje sie wlasnie do Twojego maila zeby przestudiowac to co mi napisales, bo przelecialam po lebkach i odlozylam na tzw "potem" :*
aaaa chlopaki jak chcecie zobaczyc gdzie mieszkam to kliknijcie link w podpisie , wrzucilam troche widoczkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
SFD juz nie przyjmuje spamu i sie j**e Jak zaczynalem nadrabiac spam, to nie wie dziedzialem o co kaman

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
moze bedzie wojna, moze bedzie wojna...temat DRąZEK DRąZEK DRążEK

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-09-01 19:54:07

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie kluc sie bo racji nie amsz

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie samym drazkiem czlowiek zyje ja probuje tylko to wytlumaczyc

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie warto tego ciagnac bo autor chcial tylko plecy robic imo ale jak chcesz to sie bij zycze udanej walki

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
lay - http://us.sfd.pl/s/f/2/images2006/20060818085158.jpg to działa na mnie bardzo pobudzajco poprosze o wiecej xD

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie uwazasz ze to tak samo jak bys sam biceps robil?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
yaro bo ty sobie wyorbazasz ze mikrofon to twoja pyta a ona no wiesz co robi

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium