SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668187

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
http://www.minimalsworld.net/BrazilName/brazilian.shtml
jakie wam powychodzily imiona ja sie bawilem i mi wyszlo "ku.rw.ildo"

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-06-29 11:07:48

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Mi sie link nie otwiera

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
byl taki czas ze sie nie otwieral... ale przed chwila sprawdilem i sie otworzyl... ja to owtwieram na mozilli. nie mam pojęcia czemu ci sie nie otwiera sproboj co jakis czas

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Ja tez mam Mozzile (Ie tego syfu nie uzywam :D) ALe ni ch**a dalej, sprobuje pozniej, moze bedzie dzialac

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
tak sobie czytam podstawowe informacje dla nowych i znalazlem

"Dajemy sogi osobie lub osobą która/które udzialiła/udzieliły nam wartościowej odpowiedzi na nurtujące nas pytanie."

ehehe a propos mam 20 sogow w treningu i nie jestem znawca??

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962


Gwjazdor masz 18 sogów w treningu :P a do znawcy trzeba wiecej :P

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
no wlasnie tak jest:/ ale wejdz na glowna strone dzialu trening i zobacz tam znawcy w dziale i tam jest 20:> poza tym 18 to bylo napisane juz 2 sogi temu dostalem 2 (odkrylem tą ocje wlasnie przy 18) i dalej 18

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Napisz do Michaila I na samym poczatku podaj link, w ktorym dostales najwiecej SOGów (SPAM post)

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
czytałem cos kiedys w moderatorach ze sogi zostana naliczone o jakiejs ta godzinie bo ktos mial podobny problem... a poza tym az taki mi nie zalezy

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
planowalem wyjsc sobie nad jeziorko jakies i:
- czesc laleczko
- spadaj frajerze
- jestem znawca na sfd w dziale trening
- mmm to gdzie pojdziemy kotku?


Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium