SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668380

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
koniu widzialem twoje fotki- glupi jestes z czgeo chcesz sie redukowac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dobrra ide spac bo jutro o 6 trzeba wstac bo o 7 1 posilek diety (:
koniu nie gniewaj sie ale no rob mase czlowiek a nie redukcje:) i tak cie lubie;p

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ale ja nigdy nie chcialem byc duzy:P, ja bylem zadowolony z sylwetrki z stycznia -lutego bo laski sikaly jak koszulke zdejmowalem, a w housie jak na zakupy szedlem to ekspedientki zawsze prosily zeby nie zaslaniac zaslony bo bedą doradzac

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
To ja wole inna wersje zakupow

-"Chcialbym przymierzyc ta koszulke - rozmiar XL poprosze"
-"Prosze bardzo"
-"Co tam ma byc?Xl - no to chyba dla krsnoludkow macie - przeciez lapy mi sie nie mieszcza"
="No to musi Pan schudnac"
-"Bez jaj -przeciez ostatnio schudlem i moim zdaniem za chudy jestem "


Zmieniony przez - Typer w dniu 2006-07-24 22:23:52

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no wypiłem kilka kieliszkow z tesciem wodki z ukrainy - no z paprykom bardzo dobra
jeszcze jakies piwo dostałem chłodzi sie aktualnie
jeszcze takiej goracej nocy to niepamietam
a co do sylwetki to ja sie wstydze zdjac koszulki bo jak kurva muminek wygladam wszystko oklapło totalna porazka i sam tłuszcz
ale jak rok temu pamietam jak sie cieszyłem jak wpadłem do sklepu po koszulke i tak adziura za***ista sprzedawała i ja szukam podbiła zeby pomoc i mowie taka l czy jest a ona spojrzała na mnie i mowi nie nei na pana to xl i pusciła mi oczko hehe
przyciełem ja jak sie przebierałem ze podglada hehe, za***ista jazda
oooooooooołłłłł jeeeeeeee
ja tam odtłuszczac sie nie chce, a od tego tygodnia biore sie za trening
wyznaje podstawowe kolejnosci
1.act
2.masa
3.masa
4rzezba po bardzo długim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
a typer powiem ci ze aj jakies pol roku temu chciałem sobie sweterek kupic taki wiesz do kantow itp. zebym miał czasami w co sxie ubrac zamiast bluzy z kapturem i powiem ci ze wszystkie były obcisłe na gale nie wiem czemu i nie wiem dla kogo oni to robia bo rece mam małe a i tak były obcisłe
ale pani co sprzedawała tez z niej miałem fajna jazde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bil bo ty za duzo pisze, co nie przecytam to Ty piszesz ze pijesz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja jak mialem jeszcze dobre naramienne to sie nie meiscilem we wszystkie koszulki amerikanosa w barach

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-07-24 22:39:18

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Fakt - cos im sie po******lilo z tymi rozmiarami.Widocznie teraz taka moda na obcisle gejowskie ciuchy

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja lubie obcisle koszulki jak mialem kaloryfer to mi tak fajnie przez nie wychodzil

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium