SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676478

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
liczymy omege? bo poza to nic zadnych therm zadnych efedryn porpostu dobra dieta+ interwaly 8 tyg

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
EE no to zadnych fajnych jazd nie bedziesz raczej mial

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no cos ty oostatnio zrzucilem 9 kilo, beznajdzieja mowic ze "bez supli nie ma efektow" sa sa ja prawie na sucho jade i jakos tam wygladam - fotka na forum. Tak samo jest z bieganiem to co ma sie zrzucic zrzucic sie dieta i hitem i koniec suple tkaie jak efka sa jelsi ktos jest b chudy i chca hardcorowo zjechac z fatem takto dla mnie bez sensu placic za co co mozna zrobic tak samo/zdrowiej.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Mailem na mysli takie akcje jak np zapodanie Animal Cutsa o 21 2 razy mi sie to zdarzylo,bo zapomnialem wziasc o 18 - no i za****a zasnac mi sie nie udalo przed 2 w nocy

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Don to wez tutaj napisz co miales tam napisac

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hyh wazne ze fekt jest/bedzie bez narazania swojego zdrowia

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
pewnie chcial napisac ze burdel zrobilismy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Hrhrhrh - no patrz,a ja myslalem,ze koledze w potrzebie pomagamy

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyh no w sumie pomoglismy mu zjechalismy zanim sobie na silowni rkzywde zrobil pozatym 1 frajera na forum mniej - ja zostane do konca hyhy
DON JESLI TO CZYTASZ WYPOWEIDZIALBYS SIE NA TEMAT A6W
ale pewnie nie czyta xd

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984


ja tez chyba przejde na redukcje bo zobaczylem tego czlowieka:

poprawie barki i gdzies za 2-3 miechy zaczynam przymairki do takeij sylwetki, teraz ziom wyglada jeszcze lepeij bo to stara fotka

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium