SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668364

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
najsmieszniejsza walka:szkola, 8 klasa(14lat): kopnalem goscia po zlaczonych kolanach kiedy probowal przeskoczyc moja scine...***n*l czolem o podloge, odbil sie, zakoorvil potylica i lezy na plecach nietomny. Huk byl jak po strzale pioruna. Mysle sobie: "zabilem czlowieka jednym ciosem, boze wybacz ale sam zaczal.." Ale humor mi wrocil bo sie poruszyl po kilku chwilach mamroczac cos... Kolezka ktory byl ze mna gdy juz odchodzilismy pod nastepna klase spytal: "Ty, znasz jeszcze jakies sztuczki?"
Nie musze chyba mowic jak mnie to robawilo... Cvel omijal mnie pozniej w takiej odleglosci ze tyle zem go widzial...moze jednak wykitowal z powiklan???

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Oglądaliście pudziana " X " ?? Ale mnie rozbawił xD

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Hahahha
O ku*wa To koles sobie na pewno pomyslal ze ty jakis karateka jestes, ten twój kolega tez napewno!!!
Fajna sytuacja!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
najsmieszniej jest sie ustawiac z najwiekszym nap*****laką z drugiego gimnazjum( u nas tylko 2 są ), Twoja szkola czeka, jego szkola czeka, najwieksza sensacja roku ma byc, kto okaze sie lepszy, spotykacie sie i ...idziecie razem ziolem handlowac

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
koniu to Ty jeszcze do gim chodzisz?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie no co Ty ale w gim taka akcje mialem , teraz 2 Lo

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nie, no...tylko karateka? Mam bialy pas jesli juz, a czarne pasy ktore znam sa jakies cienkie jak dla mnie. Karate jest przereklamowane.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Wodyn zalezy jakie... ale fakt ... walka sportowa stanowi tylko około 30% karate (to tez zalezy od stylu) a reszta to te wszytskie tradycje dla mnie do walki nadaje sie tylko Kyokushin. Chociaz ja bym chetnie poszedl na cos takegio zeby gowno dawalo a fajeni wygladalo

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
robie tydzień przerwy od siłki. Dziś polazłem i mi się tak nic nie chciało. Trzeba troche relaksu ;] Basenik, sauny teraz tylko no i ABSII
od września jade nowy trening na mase. Wodyn takie pytanko...jak założe do oceny to walne tu linka. Zajrzałbyś i ew. poprawił plecy jak i udzielił innych rad?
To się tyczy wszystkich spamerów ;]

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
A wrzucaj :) Ja tam mam juz drugi tydzien odpoczynku :) Az do konca wakacji :)

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium