SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668217

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
laywoman ja w 100% zgadzam sie z Tobą ale ogolnie sa takie tendencje i nic sie nie poradzi facet moze niby wszystko a baba nic, a ja nie mam uprzedzen

widzisz jaki jestem fajny?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
taaaaaaaaa przekonalam sie jak to przeczytalam :


"seba nie wiesz co mowisz, poprostu są lepsze bo lepiej dają..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ojtam joke taki niby znaczy w sumie taka jest prawda ze starsze lepiej dają a co uwazasz ze niedoswiadczone mlode lepsze sa w lozku?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
wiedza co do spraw w lozkowych w duzej mierze zalezy od ilosci partnerow , ale co za tym idzie z kolei - nigdy nie przekona sie o tym ten co cale zycie sypia z jedna czy dwiema partenrkami i zawsze bedzie sie upieral , ze jego seks jest wspanialy - ok , nie przecze , ale to bardzo subiektywna sprawa. Natomiast mysle , ze mloda moze byc swietna w lozku o ile nauczyla sie jednej rzeczy - KOMUNIKACJI . Jesli jest w stanie zaspokoic partnera tak, jak on sobie tego zyczy i ja o tym informuje a ona idzie tym tropem - to jest na swietnej drodze. To jasno i klarownie wyjasnia czemu najlepszy seks jest z kochanka - przed nia nie mamy nic do ukrycia bo nam nie zalezy /w koncu jednak czasami ludzie sie angazuja/ , z nia nie dzielimy rachunkow za gaz i nie wychowujemy dzieci - jedyna laczaca nas dziedzina to seks , ewentualnie zainteresowania , zatem latwiej nam jest z nia rozmawiac o naszych wzajemnych potrzebach - znika skrepowanie i udzial pozostalej czesci naszego zycia .
Jednak czepilam sie tego , bo nie spodobalo mi sie "daja"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858


kolejny obrazek specjalnie dla seby

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no to "daja" troche brutalna forma nazwanai tego co opisalas

ale chyba jeszcze mnie lubisz choć tyci tyci?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
i nie czepaić sie ze z jednej strony śa 2 pedały, a z drugiej jeden

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
koniu teraz wiem gdzie zniknales na dluzsza chwile piekne focie

Yarek , Ty sie mna nie przejmuj , ja jestem inna - ja sie nie gniewam wlasciwie nigdy , ale uwazaj bo jak "nadepniesz mi na odcisk" to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dam rade, bede grzeczny , tylko przyjedz:D

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-08-17 00:13:18

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
chyba zartujesz bede chciala grzecznego to zajrze na kolko rozancowe

przyjade , tylko jak ja mam spelnic Twoje oczekiwania bez kraty na brzuchu i porzadnego bicepsa no wiesz - tluszcz , celulitis, zadyszka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium