SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668245

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wiesz po czasie zrozumialem o co ci chodzi z tym podzialem. Zle mnie zrozumialas ogolnie chodzi o to ze nie jestem chamski dla osob ktore znam np 10 lat, po 1 nie daja mi powodow do tego po 2 znam je bardzo dobrze i wiem na co moge sobie pozwolic a na co nie jesli chodzi o zarty, rozmowy. Wiesz np ty mowisz ze nie chcesz insynuacji typu ze biezesz za to pieniadze [ za sex dla nie wtajemniczonych] a niedawno gdy gadalem na zywo z koelznka spytalem sie ja o cos w podbnej koloryzacji dokladnie " mam 2 zlote pojdziemy w krzaczki" i sie usmiechnela dlupio powiedziala ze jak uzbieramjeszcze z 50 gr to za piwo moze isc.I to nie jest laska ktora sie nie szanuje wrecz przeciwnie 17 lat ma i jeszcze dziewica !! [podobno] chodzi o to ze ja przebywam w towarzystwie ludzi dla ktorych takie odzywki/zarciki sa czyms normalnym + moj charakterem i wychodza pozjniej takie nieporozumienia ze mam opinie chama. Ale okis masz swoja opinie o mnie i dobrze nikomu nie zabraniam;) a ze nie zbyt lubie udawadniac ze wielbladem nie jestem skoncze to konkluzja: ja wiem ze jestem taki i tyle mi starczy- to zaden powod do dumy uwierzcie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
sebus alez sie rozpisales, i to wszystko dla mnie jestem pod wrazeniem
i spusc juz to powietrze z siebie no ! ja nie wiem kiedy zartujesz i do tego chyba juz doszlismy - nie znamy sie , i nie porownuj reakcji mojej do swojej kolezanki - bo internet to specyficzne miejsce, gdzie nie widac mimiki, nie slychc tonacji glosu , nie ma gestykulacji i czesto trudno jest wyczuc czyjes zamiary

kupilam sobie zel pod prysznic o zapachu czekolady i orzechow pachne jak nutella

Zmieniony przez - laywoman w dniu 2006-08-19 19:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
żeby n iebyło SPAMUJE: ja też jestem spamerem co pisze z ładnym szmerem
i nawet nie czuje że rymuje,
a wszystko we mnie buzuje bo w podstawówce miałem same dwuje,
i nic na to nie poradze ze terazs ię bardzo sadze,
no troske świrowałem bo nigdy dużo nie fafałem,
a i teraz tylko pisze że jem krczaka i frytek cała mise
i dziękuje mojej żonie za podanie danie pysznie przyządzone,
kiedyś pisałem piosenki, ale wokal ma za cięki
wieć nic nie wydałem i talent zakopałem,
może kiedyś go wykopie i bede na topie.



tak serio kiedś pisałem teksy i tak mi zostao;))) w nagrode prosze o soga ;))))))) SPAM POST RULES
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wrr nie ****a nie tu napisz w jakim temacie ci dac co najwyzej jeszcze 1 sog i wylatujemy z tad

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
laywoman- moja laska tez sie podnieca roznymi szamponami, perfumami, kulkami do akpieli ja nie wiem co wam odbija z tym xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
dobry wszystkim :)

jakże żarliwa dyskusja. Odwieczna walka mężczyzny i kobiety hehe

Seba a co do tego jarania się kobiet...ten typ tak ma. Nic dodać nic ująć. MOja była też tak miałą :p

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no nic jak to mowiac wytrzymac sie nie da a zabic nie mozna

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
dokładnie, ale przynajmniej czasami można się pośmiać jak widzisz takie podjaranie hehe :) ja największe zlewy miałem jak wchodziłem z nią do jakiegoś sklepu, a najbardziej to do perfumerii bo nagle dziewczyna jakby znikała...zero kontaktu :D

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dobra joł cipki ide chlać -tak nazłosc zebie zeby go z roboty wy***ali

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
i tam mnie 10tego wrz chyba wy***ia tzn nie przedluza umowy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium