SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676471

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
co to jest chale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
gowno xD
na co ci to, bez sensu imo u nas na silce to ejst nie powiem czy to cos dawalo imo juz moglas rowerek stacjonarny

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233


a ten?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
seba wylazi z Ciebie prostak
sam jak gowno jestes a moj trening rozni sie od Twojego o jakies 200procent , zatem jesli Ty z tego nie korzystasz , to nie znaczy ze ja nie powinnam :] nie zapominaj ze ja w Suisse jestem niemalze jak gosc, kiedys do domu wroce i ciekawe jak sie zabiore z rowerem stacjonarnym. Masz jeszcze jakies pomysly ? moze cala maszynerie ala silownia sobie kupie, a kasa to mi pewnie rosnie w ogrodko obok marchewki :/ rusz glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Ktoś tam znowu jeździł kojakowi... dajcie mu juz spokój ;) Swoje chłopak przezył xD

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no to jak cie nie stac to po co tkaie gowna kupujesz, jak cie nie stac na rowerek i idz pobiegac.
Pozatym jak na silce jestes gosciem to po co tam chodzisz? lepiej nie chodz i w zamian zaoszczedz ten hajs i kup cos do domu jak masz gdzie to upchnac w pelni wyposarzona silka to kosz okolo 2-3 tys wiec wiesz nie az tak duzo

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
no to jak cie nie stac to po co tkaie gowna kupujesz, jak cie nie stac na rowerek i idz pobiegac.
Pozatym jak na silce jestes gosciem to po co tam chodzisz? lepiej nie chodz i w zamian zaoszczedz ten hajs i kup cos do domu jak masz gdzie to upchnac w pelni wyposarzona silka to kosz okolo 2-3 tys wiec wiesz nie az tak duzo

jakie znowu gowno :/ posluchaj siebie
Ja mam wrazenie ze masz wybiorczy wzrok - MOWIE ZE NIE MOGE BIEGAC JUZ WKROTCE BO SNIEG SPANIE , MIESZKAM W SZWAJCARII W ALPACH ?? CZY JA PISZE PO CHINSKU '?
I NIE NA SILCE JESTEM GOSCIEM TYLKO W SZWAJCARII MIESZKAM TYMCZASOWO , WIEC JAK MAM SIE Z ROWEREM STANCJONARNYM DO POLSKI ZABRAC
CZY TY ODROZNIASZ WOGOLE KOBIETE KTORA PRACUJE NAD SYLWETKA A FACETA KTORY ROBI MIESNIE ???
dzizassss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
To nie rob nic xD Poczekaj az do Polszy wrócisz :P

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hehe to nie biegaj w zime kto ci kaze pozatym mozesz po domu xD taniej.
Nie wiem jak ciebie ale mnie nie stac na tkaie gowna.
A jak widze faceta robiacego miesnia kupujac tabletki z mediamarkt tez mu mowie ze olal to gowno.
Pozatym nie wiem na co ci takie elementy dieta +zwyczajny tryb zycia [chyba nie siedzisz dniami an 4 literach bo chyba pracujesz] i nie widze sensu bys nie chudla.
a pozatym co ci stepper wyksztalci? chyba odksztalci portwel w klesla stronne
Juz widzialem tkaie maniaczki zasuwajace na tym szicie na silowni u nas wkoncu sie w****ili i to wy***ali xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
ja tu mam same prawdy objawione , jeden mowi "to gowno" dobra rzecz, drugi mowi ze nie , jeden kaze robic to , drugi tamto, trzeci siamto . I to same forumowe autorytety.
******olca mozna z Wami dostac :/
i nie bede siedziec na dupie tylko biore sie za siebie , bo do Polski za nim wroce to moge sie nie zmiescic w autokarze na jednym siedzeniu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium