Brian Johnson w ciągu ostatnich kilku miesięcy zyskał rozgłos w Internecie z powodu swojej budowy ciała i nietypowej diety. Spożywa on surowe mięso, w tym wątrobę, i stąd zyskał przydomek „Król wątroby”. Mówi, że kieruje się zasadami naszych przodków. 45-letni influencer chwali sobie ten styl życia i twierdzi też, że nie zażywa sterydów. Legenda kulturystyki Ronnie Coleman w swoim ostatnim filmie przesłanym na YouTube, przedstawił swoje przemyślenia na temat Liver Kinga i zareagował na niektóre z jego najbardziej szalonych pomysłów.

„Dużo słyszałem o tym facecie Liver Kingu. Więc mój zespół przygotował kilka filmów z nim, więc zamierzam przekazać ci moją osobistą reakcję na nie”. 

Kiedy na jednym z filmów Liver King polał surowe mięso syropem klonowym, Coleman zauważył coś dziwnego w jego brzuchu. 

„Liver King, twoje mięśnie brzucha się nie ruszają, co się dzieje kolego, czy to prawda?” 

To nie pierwszy raz, kiedy mięśnie brzucha króla wątroby stały się tematem dyskusji. Niektórzy w branży, jak na przykład Kenny KO, wprost zapytali go o to, co jest nie tak z jego brzuchem. Liver King jak zwykle odrzucił zarzuty. W podcaście Logana Paula Impaulsive zażartował, że jego abs po wszczepieniu implantów jest wart 10 000 $. To, czego nie mógł znieść Coleman, to widok spożywanej przez Johnsona surowej wątroby, surowego jądra i innych przysmaków.  

„Surowe mięso i surowa wątroba to dość nietypowy sposób odżywiania. Trudno w to uwierzyć. Trenuje jednak dobrze. Podnosi duże ciężary. Dobra forma, silny jak diabli, ale surowe gó**o przyprawia mnie o mdłości. Liver King, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał się spotkać i poćwiczyć z Big Ronem, zróbmy to. Yeah Buddy!”

 

Podsumowując, Coleman jest raczej pozytywnie nastawiony do Liver Kinga. Wydaje się mieć w nosie wszystkie oskarżenia, jakie padają pod jego adresem i nawet zaprosił go na wspólny trening.

https://youtu.be/NEJzgKdiz80

Komentarze (0)