SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668221

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233


[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 226
muhahahahahhaha


seba chyba sobie kpisz:D:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyhy 167 strona

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Widze Seba,ze tez patrzalki nosisz

Dzisiaj niezle poplynalem na silce - robilem lydki i 1 raz na maszynie z ciezarem na barkach.1 seria - no mysle to lightowo pojde - 180kg.Macham,macham - no niezla sila jest - widac CP niezle trzepie i widocznie dobry dzien jest.No to doloze - 200 -lekko poszlo -japa mi sie smieje.3 seria - 220 i nadal lekko idzie.No juz cos mi zaczelo nie grac.Mysle - za lekko idzie to dam 300.****a - robie i tez lekko idzie.Po chwili patrze ,a z boku maszyny wisi karteczka - ciezar jest w lb,a nie kg

A nieraz juz robilem na maszynach i pamietalem - ale nie ma to jak redukcja i moje jazdy z zapomnianiem.

wczoraj zona opowiedziala mi jakies zdarzenie z pracy - ja sluchalem,ale bania jedzie troche na wstecznym i niestety moja zona rzucila pytanie:
"Czy mozesz powtorzyc co przed chwila ci powiedzialam?"

I to byl moj Mission Impossible



Zmieniony przez - Typer w dniu 2006-07-25 19:24:07

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Niezły cięzar na łydki ;)

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ta tez nosze, ale nie wkurzaj mnie juz mowiac o silowni prosze bo mam przymusowy detox

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Ok spoko,ale moge Cie pocieszyc,ze mialem kiedys lepsza akcje - zamkneli mi silownie na 2 miesiace,bo.....REMONT mieli robic,a chodzilo o to,ze burakowi nie chialo sie pilnowac silki,bo to szkolna byla A remont wygladal tak,ze pomalowali sciany w 6 godzin........najgorsze bylo to,ze gadalismy z tym pajacem i mowil nam,ze silownia bedzie otwarta przez okres letni- a my idziemy 1 lipca na silke ,a tu za***isty ZONK

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
widac moj avatar u was ? bo u mnie go nie widac :-/ a taki fajny mialem

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wstaw nowy bo zle sie zaladowac backup wogole chyba stary

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
narazie mam taki bo musze pobuszowac po dysku i znalezc ten od seby

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium