SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668301

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
sluchaj ja ci moge wystawic torrenta ale porpawka nie mam 4 giga tylko 10 giga i jak chcesz to ci wystawie chcesz?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Pewnie nie wiesz co robic a wiec wejdz na www.nowe.pl
sciagnij bitcomet
sciagnij i otwuz plik ktory ci dam i zostaw kompa wlaczonego na troche

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Jakim "dc" ?
Co to jest?

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie no torrentem pewniej bedzie niz dc

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
No dzieki za checi, ale teraz raczej jest to nie mozliwe!
Bo nie mam juz miejsca na dysku(zapomnialem)
Musze w koncu tego nowego kompa kupic, wtedy jak bys mógl to bys mi wyslal,ok?

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
https://www.sfd.pl/temat282472/

wpadnijcie tu i dorzućcie coś od siebie. spodziewam się głównie krytyki, ale może kilka rad i jakaś pochwała też się znajdzie

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
spoko ja tez kupuje nowego kompa bede mial lacznie 330 gb xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
david uwierz mi jestem ostatnia osoba od ktorej chcialbys uslyszec krytyke

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-20 20:11:57

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Dobra sluchajcie to ja sie zegnam z wami jakos do 1 wrzesnia. Moze bede wpadal na sfd ale sporadycznie- zalezy czy sil starczy.
Generalnie pamietajcie przerwy sa najwazniejsze, trzeba czasem umiec zwolnic i odbic na jakis czas by zachowac czlowieczenstwo nie tylko w silowni nie tylko w pracy ale i w calym swoim zyciu. Gdybysmy zap*****lali non stop to bysmy byli robatami

przerwa= dobro, ja wlasnie takowa robie, przerwe od forum co rpawda troche przymusowac ale jak to pewna znana osoba dtrafnie ujela "wszystko ma swoje piorytety-niestety" chwilowo wiecej spraw mam na glowie i to nie latanie za dupami ;) aczkolwiek to tez, to tez silownia, praca, bieganie, no i dupy

tak czy siak zycze milego owocnego spamowania temat ma byc ciagle na 1 stronie ;)

no to do 1 wrzesnia panowie! i pani! i koniu [nie dlatego ze go wyrozniam ale nie wiem jak jego nick napisac w rodzaju nijakim]
jak cos piscie na gg odp jak bede mogl;)

jak to mowil oxy
"jeszcze pare lat temu nie uwierzlbym nigy ze zycia tak zap*****la ze zycie to jest wycig..."
za pare lat zrozumiecie to wszystko co znaczy umiec zwolnic, co znaczy cieszyc sie chwila, teraz macie ich w***** wiec nic nie znacza ale gdy nie ebdziecie mieli nawet godizny dla sobie docenicie te chwile to jak ze wszystkim nie zwraca sie uwagi puki sie tego nie utraci ;)

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-08-20 20:36:51

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Pozegnałeś sie jak byś na egzekucje szedł bede cie na gg nawidzał

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium