SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676496

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644


nie te forum teraz widać :P

_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG® |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
Zapraszam na:
http://www.dtpstudio.xt.pl

FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTÓRYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA ŻYCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM NIE ZALEŻNIE CZY W RAPIE , HIP HOPIE , JAZZIE , SOUL , HOUSE CZY TECHNO , CZY FANÓW SCRATCH-U
.reszta info na forum Pozdro:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516


no mam takie cos do sprzedania
to podobno bardzo dobrze cwiczy miesnie kregosłupa i wogole prawie wszystkie bo jest bardzo wszechstronne
jak myslicie uda mi sie to sprzedac
zasada działania jest bardzo prosta, siedasz łapiesz za to po bokach i robisz tak jak lataj asamoloty
swietne!!!!!!!!łaałłłłłłłłł
i ma taka gabke z tyłu ktora masuje kregosłup !!!łłłłłłłłaaaaaaaaaałłłłłłłł
chce ktos kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
HOTVIG sog

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja******le jak mozna nie wiedziec co to jest czubata lyzka hahahahahaha

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak ja na czubatych lyzkach mam 30g odmierzyc to ja nie wiem xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Seba plaska mala lyzka - 5g, plaska duza lyzka (lub mala czubata)- 10g tak to chyba jest

Zmieniony przez - vivek3 w dniu 2006-09-15 15:02:38

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
własnie po siłce jestem- masakra. za mało snu, złe odzywianie, i myslałem ze sie porzygam dzisiaj ze zmeczenia, jeszcze mi tak niedobrze jakos
przestraszyłem sie ze barki mnei bola ale to tylko przednie aktony dostały troche na siłce i bolą
zmeczony jestem strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
a ja jestem chory ledwo chodze, a jutro zaplanowalem sobie isc na kickboxing zeby sprawdzic czy jeszcze cos pamietam

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
kupilem juz miarke ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wy***ali mnie ze szkolenie BHP ;/ no to nici z pracy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

forma lato