SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676481

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
biliwiget nie czyatlem chyba uywaznie albo zes nie pisal , kontuzje zlapales? ja mialem 2-3 kontuzje barku glownie z poczatkow kariery - w tym przynajmiej 1 przez breaka jak wtedy tanczylem -powod byl jeden zawsze ten sam- nierozgrzanie barkow teraz porzadne wymachy rak to poprostu obowiazek
mnie jak kieys bolal w ogole nie ruszalem w stawie barkiem przez tydzien! zero ruchu i smarowalem mascia, po tyg przeszlo...


Fu i don, liczy sie ilsoc serii w jednym cwiczeniu? czy lacznie przez caly trening?

moja wersja jest taka
Nie ma co sie oszukiwac. Jestem mezczyzna i kazdego Bozego dnia rano staje przed lustrem by powiedziec sobie: JESTEM ZWYKLYM PIERWSZYM LEPSZYM CHUDYM SZCZUREM. By nastepnie stwierdzic: NO TO TRZEBA UROSNAC



koniu mnie tez jara podnoszenie wiecej, tylko ****a czemu ja tak malo podnosze? ;-( musze wiecej kg sobie kupic

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
moje stawy doprowadzaja mnei do złego stanu psychiki
a podczas brakow treningow nie jestem w stanie funkcjonowac tak jakbym chciał
staram sie robic dobra rozgrzewke
kontuzje to ja miąłem bardzo dawno temu
a barki cały czas dokuczaja- tzn. juz mnei nie bolały i nawet dzisiaj sie goralowi chwaliłem ze chyba jest juz dobrze a wieczorem kłucie
moze panikuje oby, ale taki bol ostatnio=kolejna przerwa
ale na bank bedzie dobzre nie ma co sie łamac
ide sie ponaswietlac

kurva jak ja wygladam, ja ******le, to juz jest smieszne, w****u samar mi odstaje, kurva a gdzie moj biceps( juz prawie znikł zupełnie - jak nic kurva nie zrobie z tym to sie załamie w****u i****, po 1 wypierole lustro zeby sie nie łamac

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-09-19 22:50:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Dawid-ja jak rano sie budze to czesto potrzebuje chwili zeby dojsc do siebie,pozniej juz jest raczej ok, ale niestety jakos tak ostatnio nieraz dopadaja mnie rozkminy. Nie wiem moze poprostu sie starzeje...

Najgorzej jak zasne w ciagu dnia-to jak sie obudze to wtedy podobnie jak ty jestem w****iony przez jakis czas...

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nom nie chce mi sie siedziec ide spac
dobranoc- i jak zawsze ostatni
no ale wpierw musze cos zjesc bo strasznie głodny jestem
o juz wiem paprykarza mam chyba w lodowce- z***isty jest

Zmieniony przez - biliwiget w dniu 2006-09-20 01:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
****a zdrowie mi podupadło ale ******le do na siłke i tak pójde. DObra chłopaki bo ja mam dziś tzw "zerówke" więc spadam.nara

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ziefffffff ema

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
joł

musze cos na apetyt sobie kupic bo nie wyrobie ;/
tylko co?
b12 juz jem i inne z gr b

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-09-20 09:36:43

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Witam!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ej zaglosujcie mi na bloga...chce do natepnego tygodnia do pierwszej 20 wejsc wsrod blogow w polsce...proszeee

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Daj link, bo nei chce mi sie szukac, to zaglosuje i jezszc epowiedz gdzie glowsowac!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium