SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676473

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
_YaKuZa_ nogi cwicze od zawsze i ich nie zaniedbuje, ale teraz chodze na piwniczna silke do konca wakacji i sobie odpuszczam bo z powodu zbyt malej ilosci miejsca nawet przysiadow ze sztanga nie moge robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
Koniu znam ten ból. Tylko w moim wypadku w te wakacje to ja od dupy wyjechałem. Panna mieszka w Gdańsku a ja w W-wa i ku***a żałuje, ale zajefajne wspomnienia:) No pomijam takie drobne niedogności jak spanie na plaży na piasku bo nie miałem jak na kamping wrócić a u niej nie dało rady :D ale fakt bolał wyjazd

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
najsmieszniejsze jest to ze ja chcialem ja tylko "zaliczyc", a wyszlo jak wyszlo

pierwszy raz prowadzalem sie z mlodszą dziewczyną odemnie, najmlodsza z jaka chodzilem byla odemnie 2 miesiace starsza

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
a widzisz Koniu ja zawsze mam młodszą...o rok-dwa :P raz tylko była ode mnie starsza o pare miechów. Różni ludzie różne podejście hehe. No czasami wychodzi zupełnie inaczej. Ja jestem aktualnie z dziewczyną z którą teoretycznie miałem nie być, ale teraz chyba tego troche żałuje :/

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
ja ******le jaki offtop

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
W sumie wiek mało mówi o panience, szczególnie jesli są to nie duze różnice. Czasem starsze są głupsze, a młode bardziej doświadczone różnie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
http://xkoniux.photoblog.pl 

komentowac kurvaa

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ide z niemkami na pizze (fajne dziołchy) <zdrada>:P

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Yarek a umiesz niemiecki czy rozmowa nie jest konieczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
yarek jak mozesz <strzela focha>

skonczylam prace ale jestem wyje/beeeep!/
helouuuuuuuu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium