SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668198

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4449
tez chce taka szkole

Nic nie dzieje się bez przyczyny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Ja podobnie jak koniu twierdzę że pierwszy rok w liceum to był dla mnie rok stracony, dlatego postanowiłem go powtórzyć . Pierwszy rok pierwszej klasy na profilu zarządzanie-informacją a drugi rok pierwszej klasy profil biologiczno-chemiczny, oczywiście zarządzanie było duuużo prostsze od biol-chem. Tyle że nie mam takiej łatwej szkoły co koniu , chemie rozszerzoną mam z panią doktor, matematyke z taką że , j.polski niby wychowawczyni, a jak miała "dobry" dzień to zapytała jedną osobe i jak nie wiedziała to się pytała wszystkich po kolei z listy, jak ktoś nie wiedział to 1, o niemieckim lepiej nie wspominać. Teraz to ja nawet nie wiem ile osób jest w klasie... po pół roku nie zdało chyba 6, na koniec roku też coś koło tego a klasa liczyła na początku 28 osób i się wychowawczyni modliła żeby zostało z 16-18 wtedy klasy nie rozwiąrzął (się dowiem na początku roku ile osób zostało to wam powiem ).

Nie narzekajcie że u nas pracy nie ma, ukraińscy specjaliści od spawania przyjerzdżają do nas i biorą lepszą kase niż polacy bo firmy widzą już upadek, bo nie ma wykwalifikowanych pracowników. Tyle ludzi kończy studia, jakieś zarządzania itp. a menadżerów w polsce brakuje , wejdźcie na stronę gdzie są ogłoszenia o pracę wyślijcie e-maila czy zadzwońcie, napewno się będą chcieli umówić na rozmowe, np. mój brat tak pracę znalazł jako administrator sieci w firmie budowlanej, dodam że nie skończył studiów a jedynie ma praktyke w tego typu pracy i wiedzę na ten temat, na dobry początek dostał 3700 brutto(w warszawie), chyba nieźle jak na kolesia po technikum elektronicznym?. Mój tata ma firmę budowlaną i nie może znaleźć pracownika, a jak już kogoś znalazł to prosił żeby mu po dwóch tygodniach zapłacić bo jest w trudnej sytuacji i tyle go ojciec widział . Za granice wyjerzdżają ludzie którzy mają prace tutaj ale szukają spokojniejszego życia a ci co bezrobotni robić nigdy nie będą bo im się niechce. Typowo każdy mówi że jest źle, nawet pani odemnie z miasta która ma chawire jak księżniczka, ostatnio synowi dom pobudowała a ludziom płaci po 800zł i ciągle narzeka że w polsce jest źle i jak jej nie dobrze .

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
uf mialem loekkie problemy z kompek

sluchajcie mam pytanie kupilem 1 gowno na alegro ale odechialo mi sie moge jakos nie wplacic hajsu i uniknac negatywa? jakies propozycje?:d

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
pogadaj z gościem i wymyśl ścieme ze jakies podwyższone alimanty wyszły czy ze dzieciom trza kupic kredki do szkoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no narazie kmienie jakas scieme ~~ narazie opracowalem kilka wariantow - nie zauwazylem ksoztu rpzesylki i mnie nie stac [18 zeta] b) moja siostra kupila bez mojej wiedzy [milo byc jedynakiem ]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Będziesz musiał mu oddać prowizję pobieraną przez allegro i wszysto powinno być ok.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Witam, juz na wstepie musze przeprosic ze tak dlugo zwlekalem z odp niestety nie z mojej winy- problemy z komputerem.
Z przykroscia musze powiadomic Pana ze zle wymierzylem dlugosc zlewu ktorego potrzebuje, wiem ze w tym wypadku musze sie liczyc z negatywnym komentarze- jak by nie bylo przez moja nie uwage, I akceptuje to, panu wystawie pozytywny komenatarz mimo wszystko- nie bede nikomu zlej opini robil.
Za wszelkie klopoty serdecznie przepraszam.

Pozdrawiam
Sebastian Klink


walnalem mu cos takiego moze przeboleje a jak nie no to***** ~~

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Trzeba było dodać jeszcze coś takiego:

"Ps. jak wystawisz mi negatywa to Ci ****a szyby w domu powybijam."

I wsio

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
hehe jak gosc długo siedzi na allegro i troche obraca sprzętem to nie powinien być upierdliwy, ale z negatywem musisz sie liczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
chyba ze dopiszesz szybko zdanie od Gawcio to moze wymięknie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium