SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668317

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
to ja z innej beczki ... ktos dzisiaj oglada mecz polski z dannia jaki typujecie wynik?? ja teraz czytam ze to pruchno zurawski zostal kapitanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
seba to ci pwoie...do czyjego tylka dzis bedzie marszczyl

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
4:0 dla Dani

bramki
3' Rasiak
17'bramkarz Danii
47' Rasiak
68' Rasiak

jak widzimy Rasiak zostaje odznaczony hat trickiem i zostanie bohaterem narodowym i wybudują mu pomnik (w Danii)

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nom bede ruchal dzis twoja laske bo mowila ze cos wsadzic jej nie chcesz bo chyba sie wstydzisz walic ja na zwisie xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
2338936: (10:44)
sie..znalazlem twoje gg na sfd.pl mam takie pytanie..a raczej prosbe, masz moze jakies treningi na mase,,,


jkamnie to....

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
O rasialdinio

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
seba miales mi wyslac tego chlopca w prujacym sie swetrze

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
o zapomnialem hyh dzis jak wroce/jutro wysle ta mp3

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 315 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8516
qrde no nie moge z tego meczu... wlasnie przypomnial mi sie kawaly o polakach na mundialu i ten o rasiaku...
zona pyta sie rasiaka -gdzie byles
biegalem -odpowiada grzzesio
ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie...
zaraz zarzuce fife na pceta i rozje***ta danie w pył!!
seba nieźle nieźle wyobrazam sobie co musisz miec na gg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Yarek a do czego Tobie moj profil potrzebny , przeciez to chyba nie oblig a tak wogole to ja nawet nie przyjrzalam sie co tam do wypelnienia jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium