SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668263

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
po 10 gdy z kumplem uslyszelismy ze to akwizycja i zaczelismy wrzucac na babke

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Sebens, pare tematów niżej jest temat o gęstości mięśnia. Oblukał byś czy znasz odpowiedź na moje pytanie ;) jak nie znasz to ok ,jak znasz to odpisz ^^

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233

Chciałbym krótko poruszyć ten temat gdyz sam czesto stosuje te cwiczenia.

Mówiąc o ćwiczeniach statycznych mam na myśli głownie cwiczenia takie jak mozemy ogladać czasami podczas zmagań strong man'ów. Np. waga płaczu, trzymanie beczek, uchwyt herkulesa.

Sami mozemy wykonywac podobne cwiczenia, np. 2 lżejsze hantelki trzymac tak jak strong-mani przy wadze placzu - i tylko tak - wazna jest technika! Trzymanie beczek tez mozna zasymulowac na kilka sposobów. Uchwyt herkulesa mozna by sobie odpuscic Smile chociarz jak ktos ma 2 Fiaty 126p to moze probowac
Ale dwa pierwsze cwiczenia powinnismy docenic.

Po co to wszystko?
Te cwiczenia statyczne angazuja duza czesc umieśnienia, waga płaczu głównie barki i ramiona, a cos w stylu trzymania beczek angazuje praktycznie całe ciało - sprobojcie sami, przekonacie sie Smile
ćwiczenia oczywiscie wykonujemy do całkowitego wyczerpania.
Nie polecam oczywiscie na kazdym treningu sie wymeczac takimi cwiczeniami, ale np. ja staram sie uzupełniac trening 1 do 2 razy w tygondniu.

Ćwiczenia takie zwiększają gęstość mięśni, ich siłe i wytrzymałość. Mozna by powiedziec ze sa uniwersalne.
Polecam wiec każdemu kto chce poprawic jakość swojej muskulatury.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a tak od siebie dodam ze tkaie sprawy jak gestos definicja sa zalezne od poziomu bf, dorbze na nie wplywaja super serie, wstepne zmeczenie, laczone.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
trening typufull body tez maja wplyw na gestosc

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
i tka duzo od diety zalezy bo full body moze byl rownie dobrze typowo na mase badz na definicje

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja pry hst mialem "kosci" jak kamienie

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-09-04 17:38:16

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Ale w końcu mam gęste ,czy nie?

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
robta co chceta xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
haha czyli z pracy nici :D

chcem byc wielki!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium