SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668394

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
No i o to mi chodzi, bo chociaz sie cos dzieje.Gdyby nie bylo podzialow, nie byloby nic, bo kazdemu byloby dobrze tak jak jest.A tak jak jest teraz to widzisz.Bogaty dozy do tego zeby miec jezscze wiecej jak ma teraz, a biedny chce zeby ten bogaty mial coraz mniej, bo on(ten biedny) i tak nie bedzie mial nigdy duzo i on sie z tym pogodzil.Ale bogaty tez dazy do tego zeby biedny mial jezszce mniej, tutaj sie klaniaja politycy!!!

Tak samo jest jesli chodzi o podzialy rasowe.Czarny chce jak najgorzej dla bialego, bialy dla czarnego.Zólty dla czarnego i na odwrót itd. itp.!!!


A wiec swiat jest oparty przede wszytskim na ZAWISCI!!!I dzieki temu ze istnieje zawisc, cos sie dzieje i ten swiat nie jest az tak bardzo nudny.

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Kultura zjada swoj ogon- wiem ze jestem inny

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Kultura nazywamy caly dorobek ludzkosci.

Bog jest rowniez stwozny przez czlowieka a tak dokladni ludzi, ktorzy rozglaszali chrzescijanstwo.
Teraz ludzie daja sie zabijac w jego imieniu.
Czyli w imie czesci kultury stworznej przez czlowieka ludzie gina w tzw swietnej wojnie.
W imie papieru ktory nie ma zadnej wartosci ludzi dostaja nozem na ulicy
w imie papieza w krucjatach mordowano nie winych ludzi
w imie boga mordowano czarownice

Adpoczatku z kultury a glomeracji ze spelecznosci nie wnikalo nic dobrego wg mnie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
Seba uwierz ze ja tez jestem inny niz wszycy!!!
Mysle i robie calkiem wszystko inaczej niz inni!!
Ale ja sie z tego ciesze, bo chociaz mam swoje wlasne zdanie!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Seba problem w tym ze z tym sie nic nie da zrobic.
Kultura ma swoje wady i zalety.
Ale zycie jak jaskiniowcy podobalo by Ci sie? domyslam sie ze mielibysmy natrualnie wieksze miesnie...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
hahahaha mnie dziś policja spisywała :P śmiechowi byli :D siedzieliśmy w parku elegancko na ławeczkach i tak prewencyjnie nas spisali :P pytali się tylko czy nie widzieliśmy gdzieś talibańskich bojowników

potem kumpel chciał im fote strzelić (ich fury) i podjechali znów i lookali czy ich twarzy nie ma przypadkiem :P

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
apropo waszego wywodu...czasami jak chodze z kumplami po osiedlu przez stare miejsca gdzie się bawiliśmy jako małe dzieci i dziś widzimy nowe bachory tam bierze sentyment. jakie kiedyś życie było proste. Nie rozumiało się wiele, życie było bezstroskie, tamte problemy jakie się miało wydawały się ogromne a dziś to wiadomo, że pikuś jednakże wszystko było takie prostsze. Im człowiek wie więcej tym wie mniej. Zaczyna rozumieć pewne konwenanse ale nie zawsze je rozumie. Próbuje je zrozumieć i zaczyna się gubić. Wszystko to traci po prostu sens

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4006
hahahhahahhahaha

Talibanskich bojowników szukali?
hahahahhahha
Co za zeby!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
To wiedza czyni nas slabszymi albo nas wzmocni na zawsze

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ale z czegos sie cieszysz, mnie to zawsze wkurvia, bo sie czepieja skurviele czasami jak nei wiem
chociaz coi z buta sa niegrozni, co bys nie miał przy sobie, to walisz jednego, drugiego po drodze łokciem i but
a czasami to brecht jest niezły, bo wypuszczaja ciamajdy takie na ulice czasami ze masakra-i te ciamajdy sie patrza krzywo sadzac ze sa twardzi, i mimo ze jest ich 2 i nas 2 to w zyciu nie podejda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium