SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668425

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
FU: ale zes popisowe zrobil z tym "bunch of gibberish"

YAREK: TAK JEST!

kurna, nie chce sie im czytac, a taki fajowy...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
przeczytalem

sam nie wiem co o tym myslec

ale na tym swiecie wszystko ma sens i go nie ma...
choc ja patrzac na rozne rodziny znane mi , trudno mi jednoznacznie okreslic czy to jest prawda

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Yarek:

jasne, zalezy odsrodowiska i od tego na co sie uwage zwraca, ale uwagzac trzebaby pod pantoflem nie skonczyc.

Prosty przyklad:
-matka wyrzuca ci odzywki do kibla, bo... "Gozdzikowa(babsztyl) poleca etopiryne"
-ojciec i matka procesuja sie o prawo do dziecka: ojciec ma szanse wygrac tylko jak matce udowodniono chorobe psychiczna
-moja siostra ciagle sie kloci z matka(gdziez tu matriarchat?), ale kiedy sie do niej zwraca to tak jakby kazde jej slowo mialo byc wyrocznia, tzn jesli sie zgadzaja to siostrzyczka jest wniebowzieta. A jesli nie to klotnia jest, probuje matke przekonac zeby myslaly tak samo... ale od nikogo innego nie bedzie tak bardzo wymagala potwierdzenia. Moze lekko zawile i subiektywne, ale wiele lat obserwacji utwierdzilo mnie
-(zaznaczam ze dalej to moje wylacznie przemyslenia, a ze ktos sie spotykal z podobnymi to nie mam z tym wiele wspolnego) kiedy bylem mlodym, gorliwym chrzescianinem odmawialem tylko jedna modlitwe, tzn "Ojcze nasz". Bylo to dla mnie naturalne i9 bez zwiazku z ojcem fizycznym, bo takiegoz nie bylo. W Nowym Testamencie gdy Marja nakakazala cos tam Jezusowi by czeggos tam nie czynil(ofiarowal sie czy jakos tak)powolujac sie przy tym ze jest jego matka On odpowiedzial: ze "ma tylko Ojca, ktory jest w Niebie".
tymczasem przypatrzcie sie nabozenstwom: zarowno ich klimat jak i tresc modlitw sa zenskie, maryjne, rozpieszczajace wiernych, alienujace z "rodziny" niewiernych itd. w rozancu jest wielokrotnie wecej "marysiek" niz "duchow swietych" i "ojcow naszych", a kiedy Jezus niby nauczal zeby czcic siebie czy tym bardziej jego matke fizyczna? bylo tylko o Duchu i Ojcu, o charakterze, postepowaniu i charcie ducha, o uzywaniu rozumu w sprawach wiary i bezsensownosci obrzedow religinych. Tymczasem wszystko zostalo odwrocone na podstawie slow skierowanych do Piotra i marji(co mial "pietra") "synu, oto matka twoja, matko , oto sym twoj". Jesli tego zdania nie dodali pozniej to przeciez moglo znaczyc co innego, wg mnie opuszczone cialo mialo byc synem matki, a ze mowil do owego syna w drugiej osobie to znaczyloby tyle ze sie z cialem nie identyfikowal, ja tez tak mam.

Moje ulubione niegdys tematy niespecjalnie sie nadaja na forum.. stalem sie zbyt rzeczowy by gadac o czyms tak trudnym do wykazania... to takie moje przemyslenia i intuicje...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
ciekawe... co do "ukobiecenia" modlitw i nabożeństw zgadzam się z tobą. Kult maryjny jest bardzo silny...doszukać się można u nas a jak chcecie dalej to spójrzcie na amerykę południową. Kult ten jest tam bardzo namacalny (przykład? meksykanie modlili się do maryji ubranej w strój reprezentacji meksyku z dzieciątkiem aby ich drużyna dobrze grała na mundialu).
reszte dopowiem wieczorkiem jak art przeczytam :P

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Seba:
sorry, ale jesli ktos wymyslil Boga to na pewno wiele lat przed chrzescianami i pewnie gdzies indziej... nieco zes mnie zaskoczyl... ale ogolnie dobrze prawisz...


Wodyn rozwiasz na temat Boga z ateista chyba nie chcialbys wywodu mojego dot tego co sadze o religiach o przepowiedniach o jezusie i tym calym szhicie- bo pewnie bym kogos urazil.

Fakt faktem ze monoteizm nowszym "wymyslem" niz politeizm, wiadomo.
Ale tu zkaoncze to bo uraze jeszcze kogos

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...co wy tu za herezje wypisujecie- jak można wymysleć Boga, w niego można wierzyć lub nie, ale to ne wpływu w żaden sposób na Jego istnienie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no to poleca bany

apokalipsa sooorka- ale ja porpsotu jestem ateista i nie zbyt wierze w to wszystko.I wlasnie nie kontynuluje watku by nie urazic takich ludzi- ktorych szanuje.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Widze ze spam calyy czas zyje, chlopaki mam 450g kreatyny i tak mysle jak ja lepiej jesc:

W dni treningowy 10g, nietreningowy 5 i tak przez 60dni
W dni treningowe 4g, nietreningowe 2 i tak przez 130dni
w dni treningowe 10g, nietreningowe 5 i tak dwa cykle po 30 dni

Ktora opcja najlepsza ?

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
te vivek a co to doping?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Spam zaraz sie wkur**wie i zjem wszystko na raz NAsz kochany Roman G wymyslij mature z matemytki dla wszystkich i z tego powodu mam sporo nauki i malo czasu na inne rzeczy

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium