SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668415

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ale ja mialem moze 2 razy w zyciu polucje nocne nie wiem czemu

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
no to znaczy , ze calkiem normalnie sie rozwijasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no jutro wreszcie jade z kobieta na wakacje
h**owo ze musze w niedziele wrocic bo w poniedziałek znowu do pracy
ale lepsze to niz nic
bo juz mnie kurva nosi
jakie ja mam cisnienie to masakra
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a tam wyzej o co wam chodzi
o czym wy gadacie bo chyba nie czaje
no ide spac
nara leszcze
a i dobranoc Pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czesc d*****, wrócilem z imprezy przed chwila i mam dola na pare dni pewnie-poznalem za***ista dupe na hunter fest, dzis byla 2 wspolna impreza juz jako para mozna by powiedziec bylismy dzis, ale ona z warszawy jest i wraca w sobote do domu kurva

Oraz nie iwem co sie dzieje z moja stara-wyszedlem o 23 powiedzialem ze za godzine jestem, wbijam na hate o 4 stara wstaje o juz jestes, no to ja ze ide n noc do kumpla bo rano robota bedzie ,a onq nic, a jeszcze 3-4 miechy temu o 23 musialem w domu byc , a to juz x przypadek od tego czasu

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
czesc d*****, wrócilem z imprezy przed chwila i mam dola na pare dni pewnie-poznalem za***ista dupe na hunter fest, dzis byla 2 wspolna impreza juz jako para mozna by powiedziec bylismy dzis, ale ona z warszawy jest i wraca w sobote do domu kurva

Oraz nie iwem co sie dzieje z moja stara-wyszedlem o 23 powiedzialem ze za godzine jestem, wbijam na hate o 4 stara wstaje o juz jestes, no to ja ze ide n noc do kumpla bo rano robota bedzie ,a onq nic, a jeszcze 3-4 miechy temu o 23 musialem w domu byc , a to juz x przypadek od tego czasu

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
lol co to ****a jest?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
dzien dobry oszolomy
milego dnia , buziaki :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hehehe oszolomy widzicie panowie to do was

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyhy co zescie jej wczoraj zorbili ze juz tkaie zle zdanie o was ma? no dobra yde sie myc bo chyba wietrzyc sie o tej porze nie wypada

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
http://video.google.pl/videoplay?docid=-793277666225994572

sprawdzcie to i nie traccie glowy

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium