SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668207

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
EE tam np masz doradce na sfd- nie wiele osob ma - to ci sie udalo

np masz miesnie- wiele osob nie ma [ja:D]

masz fajna szkole [wiele osob nie ma]

Masz hajs na diete [niektorzy nie maja=/]

****a zyc i nie umierac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nigdy nie byłem z siebie zadowolony.

zawsze mi cos nie pasuje.

****a mam chyba psyche z***ana.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nawet miesni nie mam.
i nigdy nie miałem.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ty masz psychike z***ana? twoja psychika nie ejst w 1% tak z***ana jak moja

Ale no coz mamy z***ana i co no nie porpawi sie jej trzeba sie nauczyc zyc z tym ;) a nie ******lic, i dobrze ze nie ejstes zadowolony bo to znaczy ze masz ambicje byc lepszym xD

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
Don dobrze, że zawsze widzisz mało. Jesteś perfekcjonistą!!

ja mogę powiedzieć, że nie mam mięśni. Jestem chuchro do kwadratu, ****a zazdroszcze Ci i ciągle próbuje cię dogonić !!!

a zmieniając temat...czekam na obiad a potem 18tka koleżanki. Musze się pilnować bo mam dupe a to moja bardzooooo dobra koleżanka

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ta tylko te ambicje sie przejawiaja w złość a ja jak jestem zły to nic mi sie nie chce.
w ogole ******le wszystko.


nie masz czego mi zazdrościć.
bo fotek co zle wychodzą nie wstawia sie nigdzie.
chyba nikt tak nie wstawia.
heh.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-29 18:16:40

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
wiecie co? jestem jakiś zryty nie tylko fizycznie dziś, ale i *****sko psychicznie ;/

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Don ty slaba pipo przestan narzekac- nikt nie stawia zlych fotek- juz wiecie czmeu na forum nie ma moich zdjeic.


****a mac silownia ma byc sposobem zycia, dawac szczescie, byc odskocznia od rzeczywistosci ale wiele osob z robi z tego ****a***** wie co.

DOn wrzuc na luzz co ci nie pasuje np w swoim wygladnie/ w tym co zrobiles na silce do tej pory

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
don pokaż dowolną rzecz która nie pasuje ci u ciebie a udowodnie ci zdjęciem że jesteś lepszy :PP mimo że to nic trudnego hehe

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wszystko ?

nie chodzi o siłke.
o wszystko raczej.

chociaż nie ukrywam, że tez mi nigdy nie szło na siłce.
słabe łapy, słaby brzuch, słaba klata, plecy słabe, nogi, łydki, barki boczny i tylni akton.
wszystko jest słabe.


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-29 18:29:37

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

WHEY premium