Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Dobrze technicznie to nawet raz nie robił tak się składa bo 10cm od klatki kończył ruch jak z nim trenowałem niecały rok temu. co do innych ćwiczeń nie wiem nie kontrolowałem tego akurat, tlyko ten wycisk zwracałem uwagę bo był początkowo ch**owy strasznie. No to widzisz chłopak nie narzekał ze ciężko jak widać to był błąd Przemek ja Cię nie atakuje żebyś tego tak nie odbierał, po prostu mówię co widzę, Ty przedstawiasz swoje argumenty i dzięki temu widzimy jak to realnie wyglada. Każdy chce dla niego dobrze nikt mu tu na złość robić nie chce, wiadomo. Co do genu mi nie chodzi o usprawiedliwienie go jakieś tylko raczej chciałem podkreślić ze chłopak się serio stara
Szacuny
22673
Napisanych postów
32431
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
892877
Nie przesadzaj z tym WL. Miałem sporo okazji ćwiczyć z Damianem, i wiem jak ćwiczył A nogi to w 2018 sam z nim robiłem, razem kończyliśmy na 180kg, siad bardzo głęboki. Gdzie nogi to jego najlepsza partia, i tymbardziej taki regres dziwi.
Ogólnie mi to lata, choć lubię Damiana i dalej chciałbym dla niego jak najlepiej. Ale to jak o nim piszesz, to trochę tak jakbym ja usprawiedliwiał chuyową formę Kondzia tym, że on ma gen do lubienia jedzenia kebabów, no i dlatego biedny formy nie wykręcił. I tylko dlatego, że to mój dobry kumpel. Trochę szerzej musisz spoglądać, już Ci to raz mówiłem przy rozmowie o Dawidzie, gdzie sam przyznałeś mi rację
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Serio nie przesadzam z tym wl. Może po prostu byłem już w momencie gdzie próbując dalej progresowac ciężarem ucinał zakres ruchu. Ja widziałem wiesz tylko wyrywki kilku tygodniowe wiec tylko opisuje co widziałem. No to na nogach faktycznie siłowo wychodzi ze znacznie w dół. Ja nie pisze tak bo to mój dobry kumpel tylko takie mam zdanie, nie musisz się z nim zgadzać i również moge być w błędzie
To w czym się zgadzamy to ze coś tu nie gra do końca na pewno.
Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-02-04 09:36:02
Szacuny
4888
Napisanych postów
13129
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
771258
W ogóle to od siebie dodam - przy słabej klacie proponuje wypieprzyc wszelakie wyciskania w poziomie i skupić się na skosie dodatnim i jedyne co w poziomie niech leci to Butterfly
Mój kumpel miał taki sam problem z oporna klata. Powiedziałem mu by zrobił jak mówię i progres w niej poczynił ogromny.
Zakres powtórzeń 2-4 ma się nijak do hipertrofii. Nie idzie? To próbuj 3x w tygodniu.
1
"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"
Szacuny
2376
Napisanych postów
3710
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
112206
Jeszcze w sumie jak zabrałem głos to wypowiem się szerzej. Pomijając kwestie treningowe u Damiana itd to prowadzę kilka osób po Smerfie czy np Dawidzie Olszewskim (podobne szkoły) i każda trafia w takim samym stanie praktycznie czyli zaebana w trzy dupy, czyli 7x60 cardio albo więcej, kalorii 2000-2500 a forma, że tak się wyraże najlżej "w lesie". Białka po 350g przy wadze 80-85kg, kreatynina mocznik nerki w kosmosie a komentarz "pij wody wiecej" .... Jeżeli redukcja polegała by na utnij kalorie + kręć wiecej to w zasadzie każdy by wychodził docięty, no bo wystarczy w sumie tylko silna wola i chęci, ale tak niestety niema, w ten sposób wpada sie w gleboki deficyt z ktorego ciezko potem wyjsc, sylwetka robi sie mokra, forma gorsza niz na masie a wysilek ktory fundujemy i dieta ktora stosujemy nie jest adekwatna do wyglądu. I jak rozmawiałem z tymi osobami czy były jakies cheaty/refeedy to kompletnie zero, rotacja też taka, że mozna powiedziec że żadna. Nie wiele jest osób w naszym gronie które dobrze reagują na utnij jedzenie + krec wiecej, w zasadzie tylko Mateusza Kolkowskiego znam ktory jest taki, ze dasz mu dziennie 1200g kury , 50g ryzu + 120min ed cardio i on bedzie caly czas szedl do przodu.
Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2021-02-04 09:45:11
Szacuny
4888
Napisanych postów
13129
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
771258
A to rozumiem, ze Krystian Wolski ma teraz niewiele mniej żarcia w DNT niż w DT i całe truebb leci tak samo?
Zmieniony przez - Cayek w dniu 2021-02-04 09:53:10
1
"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"
Szacuny
2376
Napisanych postów
3710
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
112206
nie wiem jak u nich :D nie sledze :D Krystian ma swojego trenera, Dejwik tez swojego ale akurat zauwazylem ze Smerf i Olszewski to jak dwie krople wody
Szacuny
7106
Napisanych postów
14003
Wiek
34 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2238097
Nie wiem może ja też nie mam tego problemu ale moja każda redu praktycznie wyglądała z Adamem tak że ucinaliśmy co tydzień praktycznie jedzenia, dodawaliśmy cardio ale do 7x60min to max był nigdy więcej. Bez żadnych reefedów/cheatów itp. I zawsze szło a i uważam że formę zawsze też wykręcałem do granic i była kosa, tym bardziej ta ostatnia teraz to już w ogóle.
Może to ta znienawidzona dieta z której tak wszyscy teraz się śmieją i demonizują: suchy ryż, kura i oliwa tak działa xD haha
Nie wiem w sumie mam to gdzieś jak ktoś kogoś prowadzi, a Damianowi życzę powodzenia :)
Edit:
A no i trening zawsze do zajechania 3-4s każdego ćwiczenia bez żadnych deloadów :D
Zmieniony przez - winterR w dniu 2021-02-04 11:15:19