SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 434061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Elegancko Damian a napewno forma sie jeszcze poprawi do startu


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 05/04/2017 11:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No plecy też już są gotowe Na nogach w niedziele też powinna być susza. Teraz wiadomo-8h stoję w pracy więc są lekko obolałe .


Najlepsze jest to,że nie ciągnie mnie do tego żarcia po zawodach,wiadomo zjadłoby się coś ale nie jest tak jak kiedyś,że na parę tygodni przed zawodami robiłem mega duże zapasy słodyczy a teraz ? Słodycze leżą w szafce jeszcze od okresu masy gdzie czekały na cheat'a

Po zawodach na pewno wlecą naleśniki własnej roboty z jakimś fajnym nadzieniem i wiadomo,że mega wypasiony omlet bo tego mi najbardziej brakuje w tym okresie. Bo u mnie omlety leciały codziennie nawet 2-3x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
bardzo dobrze to wygląda, do zobaczenia w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Czwartek-06.04.2017- Redukcja Tydzień 10

Niestety waga z rana pokazała 76,7kg więc tak samo jak wczoraj. Więc jutro jeszcze leci obwodówka i później ładuję WW

8 worków ryżu już czeka



O ładowaniu czyli co i ile napisze jutro,jutro także wrzucę fotki w pozach bo z rana wysyłam Przemkowi.
Ale już jest suchutko,brzuch,plecy są już gotowe. Nogi odpoczną dopiero jutro bo dzisiaj jeszcze do pracy.

Dzisiejsza obwodówka poszła świetnie,mimo braku WW od wczoraj na prawdę trenowało się dobrze


Dostałem także od Przemka wytyczne na poniedziałek-mogę sobie jeszcze podjeść jak chce a od wtorku wracamy do diety

Dieta

1. 150g piersi, 35g masła
2. 150g piersi, 35g masła
3. 150g piersi, 35g masła
4. 150g piersi, 35g masła
5. 150g piersi, 35g masła
6. 150g piersi, 35g masła


Do każdego posiłku 4g soli




Trening

OBWODÓWKA

1a. Plecy 15p
-3x Wiosłowanie hantlem jednorącz
-3x Sciąganie drązka chwytem neutralnym
-2x Sciąganie zza karku

1b. Klatka 15p
-3x Wyciskanie hantli na skosie
-3x Hex press
-2x ,,Ółówki" (chyba tak to się nazywa )

1c. Brzuch 15p
-3x Unoszenie kolan w zwisie
-3x Spięcia na wyciągu
-2x Spięcia na ławeczce do brzuszków

Taka gigantseria 8x, bez przerw między ćwiczeniami. Przerwa między gigantseriami max 60s.
Potem 2 min przerwy i następne gigantserie:

2a. Barki 15p
-2x Unoszenie hantli w bok
-2x Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia

2b. Triceps 15p
-2x Prostowanie podchwyt
-2x Prostowanie linki

2c. Biceps 15p
-2x Uginanie z drążkiem wyciągu górnego leżąc na ławce
-2x Młoty na wyciągu dolnym

Taka gigantseria 4x, bez przerw między ćwiczeniami. Przerwa między gigantseriami max 60s.



Suplementacja

Vitaminall-4kaps
BCAA-ok.30-40g do 5 litrowej buterlki
T5-1 caps przed treningiem


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-06 11:48:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Piątek-07.04.2017- Redukcja Tydzień 10

Z rana waga pokazała 75,6kg więc fajnie zleciało Ale i tak musiałem lecieć na trening w dodatku na czczo.
Trening masakra,czułem się taki słaby. Po treningu zaczynałem ładowanie
Do tej pory wleciały już 4 worki ryzu,600g ananasa i 50g oleju kokosowego. Każdy posiłek przechodzi gładko i cały czas jestem głodny
Ale powoli,powoli coś nabija

Plan na jutro jeszcze nie znany ponieważ nie wiadomo jaka będzie waga. Na weryfikacje wyjeżdzam koło 7.30. Mam 1h45min drogi więc luzik W niedziele wiem,że moja kategoria jest 2 więc muszę już byc ciut wcześniej żeby się powoli szykować do startu. Myślę,że start koło 11-11.30
Zakupy zrobione,jakieś batony na ładowanie,wafle ryżowe,chleb tostowy,ananas i parę rzeczy na poniedziałek typu jajka,mięso.
Tak to nic szczególnego nie kupowałem żeby zjeść po zawodach,wpadnie pewnie Mac i w poniedziałek lecę z dziewczyną do Manekina lub Wintydża.


Dieta

4x Ryż (100g), Ananas (200g)
4x Ryż (100g) Olej kokosowy (25)

Sól: 5-10g
Woda: Do 11 wypiłem 3L a teraz tylko do posiłków

Do każdego posiłku leci-Chrom,Omega3,ALA,Aspargin

Trening

OBWODÓWKA

A1. prostowanie w siadzie - 20p.
A2. uginanie w leżeniu - 20p
B1. wiosłowanie sztangą - 20p
B2. wyciskanie sztangi leżąc - 20p
C1. wyciskanie francuskie - 20p
C2. uginanie ramion ze sztangielkami 20p

A1 i A2 po 4x, reszta 8x

Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Dobra czas na jakieś skromne podsumowanie mojej przygody

SOBOTA

Z rana pobudka i wchodzę na wagę i mega załamka 75,4kg więc nadal 2kg ponad limit,na szczęście po porannej toalecie zleciało do 74,7kg. Więc do weryfikacji nic nie pije i nie jem.
Weryfikacja przebiegła w miarę szybko,wchodzę na wagę a tam 73,7kg a wzrost 171,5cm. Więc 200g nadwagi ale spoko puścili.
Dobiła mnie informacja,że klasyk miał startować w sobotę a ja bez bronzera,nie doładowany-wtedy bym odpuścił start. Na szczęście przenieśli start na niedziele na godz.9.

Po weryfikacji 100g ryżu+200g ananasa i co 2h wpadał taki posiłek na zmianę z ryż+olej kokosowy. Na noc decyzja-wlatuje syf. Poleciało 2xduże frytki i McFllurry.

NIEDZIELA

Pobudka o 5,szykowanko,wleciał ryż+ananas i w drogę. Miałem w miarę blisko bo 1h45min drogi więc luzik. Na miejscu byłem około 8. Spokojnie się rozłożyłem i czekałem na reszte ekipy. Później wpadł Marian,Przemo,Luki,Kacper.
Tak ogólnie masę osób się przewineło- Bzyku,Wolski,Dawid Gwizdoł,Wojtek Piela

Do wyjścia już nic praktycznie nie jadłem. Ale na półfinały wychodziłem w lekkim biegu,na szczęście miałem sprawną ekipę. Pompowanie, wrzuciłem inse,batony,żelki,AAKG i na scenę.
Zostałem wyłoniony do pierwszego porównania to już wiedziałem,że jest mega dobrze. Przemo również był mega zadowolony ale liczył na max.4 miejsce,zresztą moi kumple też.

Później miałem około 5h przerwy,w między czasie załadowałem mega dużo syfu- 1xduże frytki,2xburgery,1xMcFlurry. Po takim czymś mnie mega nabiło.
Przed sceną znowu ten sam zestaw-insa+batony,żelki,AAKG i na scenę.
Tutaj już podobno była o wiele lepiej.
Dużo pozytywnych opinii słyszałem o nogach,plecach. Najwięcej negatywnych o moim braku klatki

Udało mi się zająć 5 miejsce w kulturystyce klasycznej do 175cm

Ktoś powie,że 5 miejsce to słabo ale ja się mega cieszę bo to mój 1 start w seniorach,dosyć spora impreza i wcale mega nie odstawałem od reszty.
Jest to także fajny prognostyk na zbliżające się MP a to jest docelowa impreza


CO jeszcze cieszy-nagrody bo chociaż ,,jakieś" były nawet za 6 miejsce. Ja dostałem shoty BCCA,Białka i parę Napalmów. Do tego kilka batonów,próbek białka,gainera i PW. Wszystko z FA i jego pod firm.


Wielkie podziękowania dla Przemka-mega trener i kolega. Praktycznie cały czas był dostepny dla nas-podopiecznych a miał mnie,Mariana i Klaudiusza.
Cały czas podpowiadał,doradzał. Wielkie dzięki Przemo i na MP postaram się powalczyć o lepszą lokatę !!!!



Wielkie podziękowania dla Banana za megą robotę,dużo fotek no i transimsję live Dzięki temu moi rodzice,znajomi mogli mnie oglądać Robicie megą dobrą robotę !!

Parę fotek:






A tutaj MEGA ciacho od Mariana. Nie pytajcie czy było dobre bo to głupie pytanie Chociaż nie,nie było dobre-było zaj**iście dobre






Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-09 21:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21564 Napisanych postów 30793 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870571
Ja jestem bardzo zadowolony ze startu Forma wyszła super, miejsce tez sprawiedliwe, bo tak jak Ci mówiłem już po półfinałach, top 3 poza zasięgiem, i pewnie będziesz na 4-6. A 5 bardzo dobre Najważniejsze że z odwodnieniem i ładowaniem wyszło prawie idealnie, woda fajnie zeszła i udało się trafić idealnie z nabiciem na finał.
Nogi masz świetne, żeby oceniac same nogi - byłbyś 2, zaraz za Bąkiem Teraz tylko podgonić klatkę i lekko całą resztę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Gratulacje Damian ! Mialem wlasnie napisac to co Przemo . Nogi kozak , klatka faktycznie odstaje i gora ale mlody jestes masz czas . Na przestrzeni kilku miesięcy super progress . Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium