SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Wiem na pewno,że za rok będzie wszystko lepiej dopracowane. Pozowanie będę trenował cały czas+umawiał się z osobami ogarniętymi.
A co do układu dowolnego to na pewno zacznę współprace z jakimś choreografem

I na pewno wpadną na masie jakieś wizyty u fizjoterapeuty żeby sprawdził wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Poniedziałek-24.04.2017- Roztrenowanie

No niestety wczoraj jeszcze nie czułem się zbyt dobrze,organizm musiał jeszcze odpocząć więc zrobiłem lekki trening a później praktycznie cały czas leżałem. Na 14 do pracy i tak minął dzień.

Brak apetytu bo praktycznie całe 2 dni jadłem syf Ale już głód powoli wraca Od wczoraj micha 100% czysta-jedynie dodatki typu sos AN,serki wiejski,twarogi itp więc dla mnie to czysto. Fajnie nabiło,z jakości praktycznie nic nie straciłem więc można teraz budować czystą mase

Dzisiaj pokręce też 20min cardio.

A jutro kolejna obwodówka już pewnie trochę cięższa i intensywniejsza ale zobaczymy jak się będę czuł.

Dieta

1.Omlet owsiany z polewą z serka wiejskiego i sosu AN.


TRENING

2. Wafle ryżowe z mielonym mięsem z kurczaka+ WPC,Płatki kukurydziane

3-4. Makaron,Mięso mielone z szynki wieprzowej + do każdego posiłku troche owoców typu ananas,jabłko,banan

5. Jajka+Kurczak


Trening

OBWODÓWKA

3x Sciąganie wąskiego chwytu do klatki
3x Wyciskanie sztangi leżąc

3x Wiosłowanie półsztangą chwytem wąskim
3x Krzyżowanie linek

2x Unoszenie na boki stojąc
2x Uginanie z supinacją
2x Prostowanie podchwytem

2x Unoszenie na boki siedząc
2x Młoty
2x Prostowanie nachwytem

I moje nowe ,,zabawki" na plecy- kolejny pojedynczy uchwyt do wiosłowania jednorącz oraz wąski chwyt do wyciągu oraz z możliwością włożenia do półsztangi i wiosłowania wąsko-mega czuć plecy




Suplementacja

Vitaminall-3 kaps


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-25 12:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
infernol
Jakieś imprezy w tym roku jeszcze planujesz?


Chciałem Kunice ale nie ma mojej kategorii,więc raczej ten rok odpuszczam. No chyba,że znajdzie się jakaś ciekawa impreza na jesień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Forma super, troszkę dopracować pozowanie i będzie kosa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
szczota28282
Forma super, troszkę dopracować pozowanie i będzie kosa :)


No z formy byłem mega zadowolony A niestety pozowanie to moja największa bolączka ale postaram się w następnym sezonie wyjść przygotowany również w tym aspekcie


A co do Władka to były wstępnie takie plany niestety w pracy akurat wtedy bierze urlop mój brygadzista i ja niestety nie mogę więc odpada a szkoda bo chciałem o tak sobie wyjść+zaliczyć urlop


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-26 11:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sroda-26.04.2017- Roztrenowanie

Dzisiaj z rana kolejny trening,sił oraz motywacji co raz więcej i już z niecierpliwością czekam aż ruszymy z masą
Na siłce jeszcze nie szalałem,pracowałem w zakresie 15-10 powtórzeń.
W sobotę podrzucę fotki Przemowi to tutaj też coś wrzucę bo jak na razie nie ważę się ani nie robię zdjęć.

Cardio kręce-3x30min,tutaj akurat różnie,raz po treningu a raz w dni wolne. A od nastepnego tygodnia zobaczymy jak to będzie wyglądać

Micha już też powoli robi się co raz ciekawsza

W piątek lecę na obwodówkę do Smart Gym,pyknę najpierw nogi z naciskiem na dwójki (2ćw na dwójki,1 ćw na czwórki) a później 8s (klatka,plecy) i 4s (barki,triceps,biceps) i na koniec 30min cardio na orbitreku.


Dieta

1.Omlet owsiano-jaglany z polewą z serka wiejskiego i sosu AN.


TRENING

2. Wafle ryżowe z kurczakiem+ WPC,Płatki kukurydziane + Jabłko

3. Omlet lub naleśniki + kurczak

4. Ryż,Kurczak,Szynka wieprzowa

5. Twaróg lub jakieś mięso


Trening

OBWODÓWKA

4x Prostowanie nóg
4x Suwnica

3x Sciąganie do klatki chwyt neutralny
3x Wyciskanie sztangi skos

3x Wiosłowanie hantlami leżąc na ławce skośnej
3x Wyciskanie sztangi leżąc

2x Chest DIps
2x Pullover

2x Wyciskanie hantli siedząc
2x Uginanie z supinacją
2x Francuz oburącz

2x Unoszenie na boki stojąc
2x Młoty
2x Prostowanie nachwytem

+brzuch (6s)


Suplementacja

Vitaminall-3 kaps
BCAA-25g popijam podczas treningu




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-26 11:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Dzisiaj off od siłki,pokręciłem tylko 30min cardio na czczo (na czczo ponieważ później nie miałbym kiedy). W tym okresie nawet cardio na czczo wchodzi elegancko

Waga z rana 78,7kg więc tragedii nie ma ale sylwetka już nie jest taka sucha i nabita

Wrzucam parę fotek z soboty. Jeszcze z hotelu przed ładowaniem w Macu:



I parę fotek z dzisiejszej szamy:

-jajecznica z szynką wieprzową (48g B,30g T)


-omlet z budyniem,fasolą i mąką owsianą a polewa z serka wiejskiego,cynamon,kakao i trochę syropu AN (48g B,10gT,40gWW)




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-27 13:04:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium