SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Weź albo C6 albo Izolat i tyle. Po c6 nic się nie dzieje na kichach. A jak masz dziadować i później się męczyć to pozdro :)
Sam wiesz jak masa idzie jak kichy nawalają
ja samo c6 biorę i nie kombinuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tez bym brał w c6, o czymś to jednak świadczy, że tamtego białka miałbyś prawie 2x tyle w tej samej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jak dla mnie to nie ma się nad czym zastanawiac tym bardziej że masz to jakby za free więc masz a mogłeś nie mieć, tylko lepsze bym brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
Fajny dziennik, wszystko dobrze poukładane i z głową podejmowane działania :)

Przyznam, że nie przeleciałem całego dziennika od 2016 ale coś tam prześledziłem.

Nigdzie nie znalazłem albo przeoczyłem ile masz wzrostu?

Kto Cie aktualnie prowadzi?

Obserwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
A dzięki,dzieki Wzrost około 172cm. Prowadzi mnie aktualnie Damian ,,Smerfkox" Kryszpin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Co do białek c6 to również polecam , zjadłem kilka paczek rożnych smaków i było super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Dzisiaj DNT, praktycznie nic się nie działo. W pracy nudy, po pracy też nudy Jedynie wpadło 20min cardio i 7min interwału. Ale trzeba odpoczywać bo jutro nogi
Jednak zamówiłem pól na pół. Dwa opakowania C-6 o smaku kokos oraz masło czeko-orzech i dwa opakowania WPC o smaku ciastko z kremem i czekolada.
Z trawieniem mysle że będzie okej,całe życie jem WPC to powinno być spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Po testujesz i sam ocenisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
u mnie zauważyłem, że czym dalej w mase tym bardziej muszę uważać jakiego białka używam, na redu z kolei nigdy żadnych problemów nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
erwinoos
u mnie zauważyłem, że czym dalej w mase tym bardziej muszę uważać jakiego białka używam, na redu z kolei nigdy żadnych problemów nie ma


Dokładnie mam podobnie, calkiem inaczej trawie produkty na redu niż na masie. Na masie musze miec naprawde dobrej jakości bialko o w miare wodnitej konsystencji. Do tego owoce musze ograniczać do minimum, a jak już to przed posilkiem zjeść bo inaczej mnie wzdyma i mega bąki przez cały dzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium