SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
Coś tam skrobnę,wtorek barki+triceps,sroda nogi+biceps a od wczoraj siedzę na L4.
Coś zaczeło boleć mnie w klatce,myslałem że to jakies zapalenie płuc czy cos. Okazało się że z płucami nic się nie dzieje ale od upałów i pracy w sporym zapyleniu pojawiają się jakies problemy z sercem które są równiez związane z podwyzszonym hematokrytem.
Dostałem leki na zmniejszenie tetna spoczynkowego bo było ciut za wysokie.
Teraz czeka mnie wizyta w poradni hematologicznej i zobaczymy co z tego wyjdzie.
I to by było na tyle.

Dzisiaj wleciał Push zamiast Pull'a jakoś nie chciałem jeszcze organizmu przemęczać. Chociaż dzisiaj juz czułem sie duzo lepiej.

Push
Wyciskanie maszyna skos dodatni 1sr+1bo
Wyciskanie Smith skos ujemny 1sr+1bo
Low cable fly 2s (10-15)
Wyciskanie na maszynie barki 2s (8-12)
Unoszenie drazka wyciągu dolnego (podchwyt) przodem 2s (10-15)
Unoszenie hantli bokiem siedzac 2s (10-15)
Prostowanie zza głowy, uchwyt v (ruch jak francuz), wyciąg górny, stojąc 1sr+1bo
Kickback wyciąg 2s (10-15)




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2022-07-22 12:54:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 829 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53683
Oj Damian idź do kardio sprawdź ja też sobie bimbałem a mało co na tamten świat nie poszedłem. Usg, echo i będziesz spał spokojnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
Dzisiaj byłem na RTG klatki. Wtorek/środa odbiór wyników.
Wtedy umawiam się do poradni.
I zobaczymy co tam mi powiedzą.
Tętno dzisiaj było w normie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
I 6 tydzień masy minął Waga dosyć szybko wskoczyła na 88kg więc od 2 tyg juz nie ruszamy kcal żeby to sie uspokoiło.



Więcej zdjęc na insta


Wyniki RTG klatki odebrałem do poradni sie nie umówiłem bo terminy na wrzesień 2023 Więc idę prywatnie dopiero w sierpniu bo wtedy są wolne terminy.
Ogólnie to cały tydzień byłem ledwo żywy,wysiadło mi gardło i praktycznie nie umiałem gadać. Nie powiem trochę to męczy,treningi jednak dało rady spokojnie robić.
Dzisiaj wleciały nogi i biceps,no robi się już powoli ciężko

Nogi+biceps
Prostowanie maszyna aktywacja lekko 2s (20-25)
Przysiad high bar 1sr+1bo 160kgx10
Hack squat (stopy razem, podkładka pod pięty 3-5cm) 1sr+1bo 137.5kgx10
Pendulum sq 1sr(8-12)+1bo 150kgx10
Wykroki chodzone z hantlami bardzo duży ciężar 2s (8-12/noga)
Wypychanie suwnica obunoz (nogi waski rozstaw, dół platformy) 2s (10-15)
Bułgary Smith 2s (10-15/noga)
Przywodziciel wyciąg 2s (10-15)
Uginanie EZ curl wyciąg dolny 2s (10-15)
Uginanie jednorącz z rączką wyciągu dolnego, z supinacja 2s (20-30)


Od 7 tyg lekko zwiększamy objętość treningową



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2022-07-30 20:47:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
bardzo dobrze to wygląda :) widziałeś chyba PCA jest 02.10 :D?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
Tu foty z 87kg https://www.sfd.pl/Damian_619_Wiosna_2022-t1135581-s300.html

to wygląda na to, ze solidny rok - i sporo do przodu :)


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-07-31 10:20:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 877 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7509
Cały czas bardzo dobra forma !
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
Biały89
bardzo dobrze to wygląda :) widziałeś chyba PCA jest 02.10 :D?


W tym roku odpuszczam starty a na pewno już PCA
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 4122 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393385
Dzisiaj z rana cardio na czczo (tutaj robię różnie,mam czas z rana to robię na czczo a jak czasu brak to zazwyczaj wieczorem),później wleciał Pull.
Trening udany, siła idzie ładnie w górę
Od jutra zwiększamy objętość treningową więc zaczyna się robić ciekawie

Pull
Wiosło sztangą z martwego punktu z podstawek 1sr+1bo 110kgx11
Podciąganie wąski podchwyt 1sr+1bo
Rack pull rwaniowy 1sr+1bo 180kgx7
Ściąganie rączki wyciągu górnego, łokieć do biodra 2s (8-12)
Przenoszenie hantla zza głowy 2s (10-15)
Odwodzenie wyciag 2s (15-20)
Uginanie modlitewnik gryf gięty 1sr+1bo
Uginanie młotkowe jednoracz stojac, linka, wyciąg dolny 2s (10-15)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 3562 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134933
Damian_619
Biały89
bardzo dobrze to wygląda :) widziałeś chyba PCA jest 02.10 :D?


W tym roku odpuszczam starty a na pewno już PCA

wiem, wiem ale tam chyba są tylko kategorie wzrostowe, dobrze pamiętam ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

electro
Polecane artykuły