To garniaka dopiero kupie tydzien przed weselem 
Ilość wyświetleń tematu: 507159
To garniaka dopiero kupie tydzien przed weselem 
lasican1Na weselu! Pamiętaj LC bo dzień bez treningu:D

Pice może sobie odpuszczę bo mam akurat słabą głowę a nie wypada na własnym weselu lezeć pod stołem
Może z rana wleci lekka pompka żeby się wyluzować i zapomnieć o stresie
Ale szczerze o tym jeszcze nie myślałem mam wiele innych spraw na głowie i jeszcze sporo do załatwienia 
W siadach poszły tylko 3p,niby siły były na więcej ale jakoś przy tym trzecim powtórzeniu mnie odcieło,i w dodatku przy odkładaniu sztangi lekko zahaczyłem o profil i prawie się wywróciłem z sztangą. Na szczęście nic się nie stało,lekko tylko pobolewają mnie czwórki bo jednak na tych plecach było te 187kg
DNT więc zdjęcia na luzie, bez jakieś pompki i bez większego nabicia bo wleciało tylko 50g WW

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html Dziennik / Blog, zapraszam!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły