SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
a ja wlasnie zamowilem z ostrowii znowu 2 paki wanilia i czekolada i te chelaty mineralow olimpu i bez ZMA jade
nie pije tego dla smaku ani zabawy wiec moze sie pienic warczec na mnie i krzyczec-4-5 lykow i szybko do domu


Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-11-16 16:50:17

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
ogolnie mowi sie ze odzywki suplementy nalezy spozywac bezposrednio po przygotowaniu.nie sadze zeby w przypadku wpc mialo to jakis wplyw ale lepiej dmuchac na zimne i wypijac od reki.zeby sie nie pienilo proponuje wytelepac w minimalnej ilosci wody a potem dolac do wlasciwej ilosci i lekko zamieszac (bez trzepania) i jest szybko i bez piany. Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Ja tam ostrowii nie znam, kupuje od miesiecy Inko Pro Aktive 80, najlepsze smaki to Vanilla, Banan, Kokos, Straciatella.
A cena... nie wyroznia sie zbytnio - przecietna.
Smak: REWELACJA!!! (chociaz sa tez smaki przecietne, np. pistacje).

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-11-16 17:16:13

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
Mumin: to jak postoi godzinke to traci wlasciwosci? sprobuje jutro tak jak mowisz.

dzis na treningu postanowilem dorzucic kg. jak to rozplanowalem napisze zaraz, a po treningu wrzuce tylko po ile powtorzen dalem rade

1. platforma nogami w gore-12,10,8,6 50,70,90,110kg

musze podbic w koncu kg bo to smiech na sali zeby z takim obciazeniem jechac.

2. MC-12,10,8,6 40,65,75,85kg

tu od 2ej serii planuje dorzucic w kazdej kolejnej po 5kg zeby ostatnia byla juz na 85. mysle, ze taka mala zmiana bedzie odebrana przeze mnie pozytywnie.

3. sciaganie drazka do klatki-12,10,8,6 30,40,45,50kg

tu dalej na spokojnie dopompuje sobie plecki, bez szału-to cwiczenie uzupelniajace.

4. wyciskanie na plaskiej-12,10,8,6 40,50,60,70kg

tu na razie na spokojnie polece sobie ze skokami co 10kg. nastepny krok bedzie 40,55,65,75kg i kolejny 40,60,70,80. pomyslalem, ze przetestuje taki progres i chyba bedzie dosc dobrze.

5. barki sprobuje jeszcze raz na spokojnie siedzac od czubka glowy. mysle, ze 20,25,30 lub 20,30,35. tu ze mna sienko wiec musze to jakos madrze rozegrac zeby sila zaczela rosnac. maly ciezar na rozgrzewke tygodniowa, potem cos dorzuce. jesli dzis to cwiczenie mnie znowu zdenerwuje to lece hantlami na siedzaco, ale bez opierania sie, zwyczajnie na lawie z klata do przodu. lipa jest, ze u mnie na silce najmniejsze koleczka na sztange to 2,5kg. jesli chodzi o Mc to spoko dorzucac po 5kg. np na plaskiej przydaloby sie juz moc dorzucic 2,5kg, a z barkami to juz masakra. taka slaba partia i skoki co 5k-chyba co pol roku dlatego mysle o hantlach-tu do 25kg mam skoki co 1kg

6. i na koniec spompuje trica do granic mozliwosc na wyciagu gornym
mialem robic na zmiane co 2gi trening bic z tricem, ale zastanawiam sie czy nie darowac sobie bica i nie meczyc tylko tricepsow. bolek mowil, ze od sily barkow i tricepsa zaleza w duzej mierze wyniki na plaskiej wiec sam nie wiem czy nie darowac sobie na razie bica, pomysle.

takie mam zalozenia na powolne skokiciezarow. musze systematycznie dorzucac ciezaru na nogi i do MC, ogarnac tez wyciskanie na plaskiej. do tego popracowac nad barkami zeby w koncu ruszylo z sila. bedzie dobrze , pozdro!

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-11-17 11:55:58

Mumin222: wiem, ze dlugo juz cwiczyc-moglbys napisac czy moje postanowienie dorzucania kg w MC po 5 i taka zmiana z wyciskiem na plaskiej bedzie ok? moze jakas mala porada przyjdzie ci do glowy musze skoczyc z sila w nogach i przy MC, ale z tym nie bedzie chyba problemu. dodakowo zmienilem podejscie na plaskiej po opadlem ciut z sil no i musze rozruszac barki bo jest tragedia

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-11-17 12:01:51

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
dzisiaj rano zrobilem 45 minut aero. Oczywiscie jak wrocilem to cala koszulka mokra, tak po 20 minutach zaczyna sie ze mnie lac i jak mam mokra koszulke to zaczynaja mnie tak szczypac sutki i tak przez nastepnych pare godzin . Tez tak macie

Zmieniony przez - SILCE w dniu 2009-11-17 12:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
ze mnie leje sie juz wczesniej niz po 20min chociaz tez teraz jezdze 45. w ogole o ja sie poce zupelnie inaczej niz aktorzy na amerykanskich filmach akcji i moja koszulka po treningu wyglada troche mniej efektownie niz te ich, jednak jest mokra cala ale suty mnie nie szczypia hehehe.
silce: ile km przejezdzasz przez 45min? ja przedwczoraj mialem 25,2km, a wczoraj 25,7km, ciekawe jak inni. moze to tez i od rowerka zalezy w sumie...

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
wpc ja biegam nie jezdze i wlasnie sam jestem ciekaw ile km przebiegne bo akurat mam taka trase dookola mojej miejscowosci ze zajmuje mi dokladnie 45 minut jej przebiegniecie. Ciekaw jestem jak z tetnem chyba zakupie pulsometr przyda sie do HIITa pozniej :). Rowerem nie jezdze bo mi ukradli pol roku temu

Zmieniony przez - SILCE w dniu 2009-11-17 12:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
to jak jest z tymi odzywkami bialkowymi? myslicie, ze jak rozrobia ja 1-1,5h wczesniej zeby piana opadla to straci juz swoje wlaciwosci? rozrabiac tylko i wylacznie przed wypiciem i czekac w nieskonczonosc az da sie wypic?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
WPC: nie wiem jak wyglada twoja odzywka, ale jak swoja wymieszam to ma konsystencje i smak podobny do "McDonald Shake". I pije od razu, jak postoi 1 albo 2h to juz tak nie smakuje. Po kilku godzinach smakowo nie nadaje sie do spozycia.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
widzisz, ty kupujesz odzywke u siebie, a ja, podobnie jak wiele osob na sfd, jade na najtanszym, polskim bialku, ktore ma swoje uroki
jak rozrobie to jest tylko piana, ktora nie chce wyleciec, cos jak bialko jajek zrobione na sztywno po pewnym czasie opada, na dole pojawia sie coraz wyzszy "stan wody" a piany coraz mniej, ale na ktorym etapie bym nie wypil to i tak zostaje pewna czesc piany, ktora nie chce leciec takie tam wiesz przygody hehe, ale daje rade!

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium