SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Do kiedy planujesz orientacyjnie do 90kg? ;> ja do końca roku ale pewnie zaraz PAn WPC powie że się nie da :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
aha Xeor, co do tych ladowan to juz nieaktualne bo tamto pytanie dotyczylo czasu kiedy bylem na ckd jakis miesiac ponad i przerwalem. teraz mam niezaleznie od dnia ponizej 100g weglowodanow i ladowan nie robie. najwyzej "laduje psychike" cola zero

zakladajac, ze w poniedzialek bedzie rowne 97kg zamierzam zjechac ponizej 90... do konca czerwca max bo bedzie wowczas akurat rowne 7tyodni, ale mysle, ze zajmie mi to mniej niz 6

znalazlem w koncu w twoim spamie, ze ostatnio miales ok122kg wiec mysle, ze zejscie 32kg z wagi zajmie ci... przed bozym narodzeniem moze ci wyjsc, a po nowym roku i resecie bedzie jakies 96kg na bank

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
po nowym roku 96? :D ja mam teraz 120 ^^ do końca roku 33-34 tygodnie a do zrzucenia 30kg, jakoś tak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
tak. chodzi mi o to, ze przed bozym narodzeniem zjedziesz do tych 90, a po przerwie swiateczno noworocznej, obijaniu sie, resecie 2tygodniowym, ladowaniach ciastami, alkoholem etc skoczy na 96 hehe

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
wiem z wlasnego doswiadczenia hehe

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
co do tych ladowan


jaka Ty masz diete przyjacielu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
nie nie
Ty sugerujesz ladowania panu WPC co kilka dni.

A ja chce wiedziec jaka on ma diete, ze tak czesto chcesz zeby sie ladowal

Ty masz widze zbilansowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
On był na CKD i dlatego mu mówię o ładowaniu bo specjalnie się dziś spytałem chłopaków na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium