SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różowe kilogramówki podstawą bodybuldingu.

Lipa jak nie masz obciążenia do PP. To może proges byś robił co 4 tyg. ale za to większy, a po 2 tyg. np. 1 powt. wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
WPC: zamow sobie nastepnym razem Vita-Fit protein, cena niewiele wieksza a bialko dla mnie duzo lepsze w smaku i rozpuszczalnosc super.Na barki mozesz robic wyciskanie hantlami na lekkim skosie, mi super to wchodzi. Widze ze ciezary ida do przodu zobacze jak mi jutro pojdzie dzien 5ek wiec wieksze ciezary moze i u mnie cos sie ruszylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
silce: jak juz pisalem wczesnie nauczylem sie rozrabiac ostrowie tak, ze ani sie nie pieni, ani nie ma innych problemow, a waniliowa jest ok.
teraz mam zapas na 2 miesiace ponad bo 6 paczek, ale jak bede zamawial nastepnym razem to wezme juz ten wasz vita fit bo spokoju mi nie dacie

kiedys robilem hantlami siedzac na lawce bez oparcia i to bylo ok. z oparciem na skosie tez probowalem i jakos dupnie
cos wymysle, dobrze, ze z calej reszty jestem bardzo zadowolony, barki jeszcze dopracuje zeby bylo je jakos widac jak juz troche wypale


kiedy zaczynacie na dobre ten wasz test pasibrzuchow, w ktorym sa same chudziaki poaz 2 osobami?
serio co najmniej 70% uczestnikow na masowanie bym wygonil hehe

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
jak nie odwolaja znowu lotow i solaros dzisiaj poleci to od poniedzialku. WPC mowisz ze wygonil bys na masowanie bo poprostu u niektorych na zdjeciach nie widac duzego brzucha co nie oznacza ze go nie ma . Moje obecne 92 pod pepkiem to wcale nie jest malo dltatego po tych 5 tygodniach redukcji mam zamiar dopiero brac sie za mase (jak bede zadowolony z efektow ), sam mowiles ze chcial bys zejsc ponizej 90cm w pasie wiec widzisz . Na masie i tak przybedzie mi pewnie z 5-6cm w bebzonie wiec wole teraz troche zredukowac niz odrazu dobic do 100 na masie

Zmieniony przez - SILCE w dniu 2010-01-14 10:42:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
silce: nie no, pewnie, ze masz racje, to twoje cialo. jest tylko taka kwestia, ze nie kazdy musi miec malo cm w pasie zeby wygladac dobrze, zalezy od budowy. niektorzy naprawde wygladaja dobrze majac ponad 90. inni maja 78cm i wydaje sie, ze jest o wiele wiecej. poza tym jesli masz mocno rozbudowane miesnie brzucha i prostowniki to automatycznie ci dodaja cm.
jakie ja mam miesnie i gdzie to nie wiadomo jeszcze
wg mnie z tymi 92cm nie wygladasz zle i biorac pod uwage twoj wzrost i ogolnie wychodzona juz sylwetke wygladasz na >90, serio.

ja pisalem, ze chce miec ponizej 90? mozliwe, to by bylo niesamowite juz dla mnie hehe, ale wydaje mi sie nieosiagalne. na razie mimo bardzo ciezkiego treningu i diety dla hardkorow nadal watpie szczerze mowiac, ze zjade w ogole z waga ponizej 100kg i w pasie ponizej 110cm. jakas taka bariera durna. jakja pokonam bedzie ok. planuje z ta dieta ok12tyg, a cos co da mi pelnie szczescia to 99cm w pasie zeby nie bylo juz qrwa `100

o 90 to nawet nie marze jeszcze hmm

widze, ze juz trzeci raz jedziesz z ta sama dieta od Bodyline'a nie chciales naniesc wlasnych poprawek nauczony juz doswiadczeniem, ze chuyowo na ciebie dziala jednak?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
ej dziala dziala sam wiesz jak to wczesniej bylo pare dni diety czy tydzien i znowu przerwa to choroba to wyjazd to swieta . Teraz jade caly czas i nie jest zle troche ja zmodyfikowalem w dni bez silki daje mniej wegli wiecej tluszczu, w pasie bylo wczesniej 96cm teraz juz prawie 91 wiec 5cm zlecialo z wagi tez troche.Jak trzymam diete to i efekty jakies sa zreszta zobaczymy za 5 tygodni jak dalej pojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
tez tak mialem, ze pare dni diety i pare dni wyjazd, swieta itd

a te 5cm to w jakims czasie?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
prawie trzy tygodnie ale dopiero teraz drugi tydzien robie regularnie aero i przerzucam sie na 2 kapsy tighta narazie bralem tylko jednego z samego rana.Chociaz powiem ze dzisiaj nie chcialo mi sie robic z ramna aero jak wyszedlem a tu taki mroz ale po 10 minutach bylo juz cieplutko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
5cm na starcie w 3tyg to spoko. teraz bedzie szlo pewnie jeszcze lepiej i zjedziesz do 63cm w pasie

napisz jak wrazenia po 2kapsach tighta. pobudzenie, energia, skutki uboczne. to juz dosc konkretny spalacz w sumie. ja zamowilem scorcha na niedaleka przyszlosc. jadles scorcha?

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Tak kiedys mialem jadlem jeszcze jakos na wakacje chyba po 3 kapsy przed aero tylko z dieta wtedy bylo kiepsko jak to w wakacje duzo alko sie pilo imprezy i wogole . Scorch spoko grzeje dobrze zadnych efektow ubocznych i schizow po nim nie mialem .
Tighta jadlem narazie tylko rano bo jak wzielem po przerwie odrazu jednego kapsa rano i jednego przed silka to myslalem ze treningu nie skoncze, po siadach tak mnie zalalo i tetno skoczylo masakra,wczesniej tez wypilem no-xploda i nie wiem moze to po tym polaczeniu takie jazdy mialem, zobaczymy jutro jak bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium