SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
dzien dobry.

dzis dieta rowniez trzymana idealnie. wlasnie zjadlem przedtreningowy i po 14ej wybieram sie testowac plan B. mam juz w glowie zalozenia co do ciezarow wiec na pewno bedzie jeszcze lepiej niz w poniedzialek.

jutro wieczorem jade do matki i juz jej zapowiedzialem zeby nie robila nic do jedzenia bo znowu "zdrowo jem" i sam z nia na bierzaco bede przygotowywal zarelko. przyjela do wiadomosci wiec niestety po raz pierwszy bedac u matki bede trzymal miche na 120%
w zwiazku z wyjazdem plan A zrobie jutro kolo poludnia, nie zaszkodzi. potem bede mial przerwe bo nastepny silowy jestem zmuszony zrobic we wtorek, chyba ze uda mi sie jednak wrocic na poniedzialek, ale raczej nie.
pokrece u matki aero na rowerku i bedzie dobrze. bede musial tez potyrac troche na nowej dzialce

musze tez przyzac, ze idealnie juz wkrecilem sie w diete i czuje sie po prostu prawie ze jak na spidzie lekko, pelen radosci, energii i humoru, jest super.
i fajnie dobralem sobie posilki tak, ze kazdy jest pyszny zatem czekam z niecierpliwoscia zawsze na kolejny

dzis z ciekawosci i zupelnie bez cisnien stanalem tez na wage. wskazala 97,2kg. jestem konkretnie zaskoczony bo w poniedzialek bylo ok103. w tym tygodniu poniedzialkowy wynik to 99kg i nie bylem zdziwiony-normalne jak sie zacznie nagle ruszac i tnie sie wegle jak wsciekly. jednak dzisiejszy wynik juz zastanawia bo w tym tygodniu po ustabilizowaniu wagi liczylem na spadek 0,6-1kg max, a tu 1,8kg po 2 dniach. to pewnie chwilowe wahniecie i ogolnie po 7 dniach bedzie ok kilograma, ale jak nie to nonono
zastanawialem sie nad spalaczem po dlugim weekendzie, ale jesli spadki beda takie jak teraz to nie dodaje kcal i jade bez spalacza za dlugo kombinowalem z dietami bez zadnych wynikow zeby teraz psuc takie tempo hehe, poswiece sie, ale i tak pewnie stanie wszystko w miejscu za 3 dni jak to u mnie
w pasie po 9 dniach mierzone przez pepek jest 3cm mniej, w talii4cm
a jesli bedzie na spokojnie to spalacz wejdzie.
mam scorcha jak juz pisalem setki razy i zastanawiam sie czy wziac go i pozniej dowalic cos porownywalnego lub ciut mocniejszego, czy kupic cos odrobine slabszego jak clenburein lub dymaburn, a pozniej scorch.
nigdy nie bralem nic poza therm line.
moze ktos podpowie

do godziny 18ej wrzuce na pewno wypiske z treningu i postaram sie zeby byla bardziej czytelna

pozdro

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-04-28 13:18:58

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
nie bardzo mi sie widzi pomysl na treing dzien po dniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
wrocilem. jesli pisalem, ze plan A jest ciezki to klamalem. plan B to prawdziwa rzeznia juz w trakcie 3ej serii MC myslalem, ze skonam, tzn z ciezarami sobie dzis radzilem, ale to jak sie ze mnie lalo i inne wrazenia sa bezcenne. MC to oczywiscie pierwsze cwiczenie z planu

zatem:

B:


1. MC klasyk- 8, 6, 6, 6powt- 60/70/80/90kg

2. prostowanie nog na maszynie- 8, 6, 6, 6powt- 30/40/50/60kg

3. wyciskanie sztangi plasko- 10, 6, 6, 6powt- 40/50/60/70kg

4. podciaganie na drazku z przeciwwaga- 8, 6, 6powt- 70/60/60kg

5. push press- 8, 6, 6, 6powt- 20/30/40/45kg

6. tric na wyciagu- 8, 6, 7powt- 20/25/30kg

7. bic hantle stojac- 8, 8, 8powt- 10/12 i pół/15kg

8. unoszenie kolan do klatki w podporze 3x15powt

na koniec 20min rowerek


Komentarze:

1. moje ulubione cwiczenie. skatowalem sie jak swinia, ale wszystkie serie pewnie. ciezar dobrale idealnie jak na pierwszy raz.

2. konkretnie. nie spodziewalem sie, ze dam rade nawet 60kg na ostatnia serie. dobrze weszlo.

3. tu rowniez 70kgx6 pelnych powtorzen bez pomocy, dobrze dobrane.

4. tu masakra. przeciwwaga 60kg to chyba porazka, co? jak to na takich maszynach mozliwe chwyty to szeroki nachwyt , szeroki neutralny i waski nachwyt, na ktorym nie da sie zrobic podchwytu raczej bo rece dziwnie wykrecone. moge sprobowac, ale czy dobrze tak bedzie? najpierw dalem neutralny, potem 2serie nachwyt,
Adzik: co z tym zrobic?

5. tu pelne, pozytywne zaskoczenie. liczylem na max 35kg z duzym trudem, a 40 poszlo latwo i 45kg weszlo tez dobrze. bdb cwiczenie jednak

6. tu ciezko tak jak powinno byc

7. tego nie bylo w planie, ale po wyciagu na tric nie moglem sie powstrzymac przed spompowaniem lapy az strace w niej czucie

w A jest bic sztanga, a w B tric na wyciagu, ale bede chyba dodawal po 2 serie na koniec w A sciaganie na dobicie, w B hantle z supinacja. czasu nie brakuje, a humor po treningu na koniec podkeca sie jeszcze bardziej.

8. brzuch to brzuch, dobrze bylo


wrazenia i radosc z treningu-20/10


Adzik: jak wiemy ranking skutecznosci metod podciagania wg Wodyna wyglada tak:
-do klatki waskim chwytem neutralnym
-do klatki waskim podchwytem(male palce zlaczone)
-do klatki srednim chwytem neutralnym(specjalny drazek)
-do klatki sredni rozstaw nachwyt
-do karku srednim chwytem neutralnym(specjalny drazek)
-do karku wasko
-do klatki szeroko
-do karku szeroko

pozwolilem sobie zacytowac

najlepiej jak moge wybrac to sredni nachwyt. moge tez probowac na nim robic podchwyt albo nie kombinowac i jechac szeroki neutralny/nachwyt. co z tym zrobic?

jak z treningiem jutro? jesli odpuszcze to nastepny dopiero we wtorek. nie napalam sie wcale jak 15-latek ale chcialbym jutro zrobic to A
wiesz, ze jak napiszesz "odpusc" to i tak go zrobie?

jak wypiska? czytelniejsza? sam nie wiem jeszcze jak wyszla.

pozdro

p.s. czy taka progresja ciezaru jak dzis zastosowalem jest znosna?

Ps2: dzis gadalem z instruktorami o spalaczach. ten mlody co mi wmawial, ze serek wiejski ma wiecej bialka niz twarog i nie umie robic MC zapytany o clenburexin lub dymaburn powiedzial, ze nie wiem. potem zerknal do gabloty i mowi no te co powiedziales to ich nie ma, ja nie uzywam spalaczy, ale polecam termo speed, kazdy chwali, chyba najmocniejszy.
potem zapytalem starszego o ww. powiedzial, ze to co tu sa to slabe, a ten co mowie clenburexin to na niego w ogole nie dzialal. najmocniejszy jaki maja obecnie to termo speed i na niego zadzialal najlepiej, koledzy tez brali i doslownie czuli jak spala tkanke tluszczowa. dodam, ze w gablocie byl np Dren czy Xenadrine termo speed rzeznik wsrod spalaczy
jak powiedzialem, ze mam scorcha, ale zastanawiam sie nad czyms typu dymaburn to mowi, ze nie wie. zapytal jeszcse co to ten scorch, czy to firma jest czy jakiej to firmy. i sobie poszedlem.
chlopaki znaja tylko olimp, treca ewentualnie no i czarny rynek
mowil jeszczem ze clenburexin jest dla kobiet, a TSE the best

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-04-28 19:44:41

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-04-28 20:07:17

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-04-28 20:09:15

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
bic tric cwicz se naprzemiennie
nie ma co to sa malutkie miesnie - a i tak urosna
nie boj sie


progresja ok
zobaczymy jak dalej bedzie Ci szlo dokladanie


jezeli koniecznie chcesz zrobic trening dzis [co nie jest najlepszym pomyslem] to zrob se go na ok 50-60% ciezarow i na wysokiej ilosci powt [12-15]
zeby sie nie zajechac po wczoraj


wypiska ladna



drazek:

jakim chwytem mozesz sie podciagnac najwiecej razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
hej. wlasnie wciagam przedtreningowy i zrobie tak jak radzisz adzik

najwiecej pewnie szeroki neutralnym. myslisz, ze jest sens probowac podciagac sie podchwytem na tym waskim, ktorego ksztalt sugeruje raczej lapanie nachwytem? lokcie bede blizej siebie, dlonie szerzej. moge sprobowac jeszcze tak nastepnym razem 3 serie jesli taki chwyt nie zaszkodzi, a jak nie to neutral ok?

juz wiem, dorzuce dzis na koniec tej przeciwwagi ile sie da i zrobie z 5powtorzen tak tylko zeby zobaczyc czy podchwytem da jednak rade

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2010-04-29 11:24:07

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ile razy podciagnniesz MASE CIALA [czyli Ty sam siebie bez jakis *******]
w najmocniejszym chwycie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
2

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
to trzeba robic sciaganie drazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
i wszystko jasne. jaka technika najleiej i na jakim uchwycie jeszcze pan napisze i juz daje spokoj hehe

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
a kurde probowales podchwytem sie podciagac?
albo chwytem neutralnym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium