SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC_fan/Blog/Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
No obsesja jest. I wybacz że naskoczyłem na Ciebie. A co do skóry to tez się boję, mam teraz 116 chyba w pasie a było 129. i na razie nic nie zwisa a oglądam codziennie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
wybaczam bo ja tam na nikogo sie nie mam zamiaru gniewac luuuz, przez redukcje czesto odbija, dobrze, ze to tylko forum hehe czasem mi sie zdarza, ze i bliskim sie oberwie jak odwala mi z braku weglowodanow dlatego mam ta cole zero

tych 13cm w pasie mniej to ci zazdroszcze. ja mam jakos tak wrednie, ze nawet 1cm/1kg mi nie wychodzi. np zejdzie 7kg to z pasa 5-6cm max.
moze to dlatego, ze mam bardzo grune nogi, na ktorych sa naprawde sladowe ilosci miesnia i z nich tez sporo schodzi, moze jednak pale wiecej miesnia niz tluszczu nie wiem-okaze sie jak bedzie mnie widac juz wiecej spod sadla

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Używasz pasa tego termogicznego? ;) Ja też mam cholernie masywne nogi i otłuszczune, tzw. budowa worka ;f Gdy mam pas na każdym treningu to potrafi zejść mi 0,4 kg z wagi a 2cm z pasa, ale za to reszta stoi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
nie uzywam pasa bo nigdy w to nie wierzylem. to tylko sprawia, ze sie pocisz, a jak woda wyjdzie skora to wejdzie po treningu z powrotem paszcza
jednak ostatnio zaczalem sie nad tym zastanawiac. duuuuzo ludzi tego uzywa, a ze cena to 11-23zl to moze kupie w koncu jak bede zamawial znowu cos ze sklepu sfd haha
tanie, nie zaszkodzi, a jak jest szansa, ze pomoze w stracie chociaz 1cm to czemu nie. sam nie wiem, to tak jak z TSE-poki nie sprobuje nie mam prawa miec zdanie wiec bycmoze niebawem

swoja droga bawia mnie ludzie, ktorzy waza sie u mnie na silce zawsze po treningu. jak ktos jest na redukcji to wogole nie rozumiem w jakim celu. nawet jak wypoci i 1kg wody to prawie calosc zostaje na nim wchloniete w ubranie. przy tym rowniez wypij 1-1,5 lita wody wiec ma na bank z 1kg wiecej po. nie wiem na co licza

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Też tego nie rozumiem. A z pasem to jest tak, nie chodzi dokłądnie o to że siępocisz, ale jako osoba doświadczona zapewne wiesz że organizm pobiera energię z tego zakresu w ciele w którym ma najbardziej rozgrzaną tkankę, pas powoduje rozgrzanie tkanki 'brzusznej' czy jakoś tak, chodzi o to że jak masz tam najgoręcej to z tamtą pobierane są zapasy energii, keidyś o tym czytałem i na prawdę działa ten pas. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
sprubuje.

a wiesz, ze mozna tym owijac i uda? by sie przydalo sie na moje hehe

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
można, masz specjalne spodenki, dzisiaj jeden typ owinął się pasem a potem jeszcze na brzuchu tym takimkombinezonem srebnopodobnym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
najlepiej uszuje sobie ubranko treningowe z tego koca uzywanego przez ratownikow medycznych zeby cialo nie tracilo temperatury badz nie przegrzewalo sie

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
czesc kolego
nawiazujac do naszego tematu MC ,to moje ulubione cwiczenie,dzis mialem przy 120kg spory zapas ale nie chciałem przesadzic,-co za duzo to nie zdrowo-
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam ponownie o jaki pas chodzi?
co do ubran to polecam kombinezon sauna,niewiele kosztuje a u mnie na silce chwala sobie jego działanie,sam jego nie mam ale moze sobie kupie
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu po latach przerwy

Następny temat

krata na brzuchu, jak do tego dość??

WHEY premium