SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masywne nogi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642


Witam!

Jestem aktywną osobą. Dużo biegam , prawie codziennie. Niestety pomimo ,że ruchu mam bardzo dużo nie potrafię schudnąć. Wręcz przeciwnie. Moje nogi są strasznie zbite. Napompowane. Jak nie moje . Nie wiem co zmienić w moim treningu, bo odżywiam się dość dobrze. Boję się katować je na siłowni bo jak jeszcze pójdą rozmiarowo do góry to nie zmieszcze się już w spodnie .

Zamieszczam fotke. Wiem , że oprócz mięśni pewnie mam tam jeszcze dużo tłuszczu ,którego za nie mogę spalić. Niestety nie wygląda to ładnie

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiem, ze nie zmienisz podejścia i nadal będziesz walczyć z wiatrakami(ćwiczyć jest fajnie, ćwiczyć tylko po to by walczyć z kompleksem juz nie ), ale powiem tak: nie zmienisz genetyki, zdjęcie jest brzydkie i zrobione z bliska wsadziłaś nogę w obiektyw, co w ogóle zaburza proporcje tego co sie widzi, bo to co z przodu zawsze jest większe, zrób zdjęcie całej sylwetki i nogi przodem i bokiem to będzie można cokolwiek zobaczyć, ja ci mogę pokazać okład swoich nog tak ze raz będą wyglądać jak patyki a raz duze.
IMO nie masz dużych nóg, ale masz je większe od części koleżanek z grubszymi brzuchami i to tobie przeszkadza, nie realnie ich wielkość, ktora jest zupełnie normalna.
A Koniem się nie przejmuj to uroczy chłopak komentujący wszystko dosadnie, w skrócie tłumacząc na nasze, tez nie uważa ze nie masz dużych nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Paulino pewnych rzaczy ciezko zmenic, walczysz z genami.
Wstawilabys zdjecie calej sylwetki a nie nogi wlozonej w obiektyw nie sa one az tak masywne jak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
A może przydałoby się wiecej rozciagania na uda po biegach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Asiupka nie opowiadaj teorii rozciąganie nic nie zmienia, czyżby rozciągnięte baletnice, czy łyżwiarki jazdy figurowej miały chude nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Właściwie to nie, ale u mnie to zdaje egzamin. Jak czuję, że nogi masywnieją zwiększam ilość ćwiczeń rozciagającyh uda. Ale każdy jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie każdy jest inny, tylko po prostu ci się zdaje , Ćwiczenia rozciągające nie maja nic do wielkości mięśni.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Czy ja dobrze rozumiem, że nogi masywnieją w sensie mięśniowym od treningów siłowych i porządnego żarcia, których to dwóch rzeczy kobiety z reguły unikają?

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-04-16 21:52:55

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Dla pocieszenia dodam,że nie Ty jedna masz taki problem.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Koniu151

Szkoda ,że nie widziałąm Twojej wypowiedzi bo mogłabym się odpowiednio ustosunkować. Domyślam się ,że mogło to być coś niestosownego . No cóż ,wiem że idealnych proporcji nie mam. Chciałabym pomimo niesprzyjających genetycznych uwarunkowań poprawić dół ciała.

Heh , jeżeli chodzi o rozciąganie , robie to po każdym treningu. Szpagat robie bez problemu .

Może interwały by pomogły? Chyba ,że zaczne biegać 2 godziny co drugi dzień. No i pewnie bez pożądnej diety też się nie obejdzie.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Myślę, że interwały mogą tylko pogorszyć sprawę. Raczej skupiałbym się na lekkich aerobach ale wydłużałbym je czasowo. Oczywiście dieta to podstawa. Jakiej grubości są fałdy na twoich udach?

Vide Cui Fide

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- ocena

Następny temat

Modyfikacja diety

WHEY premium