SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zbyt masywne nogi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 379
Jestem dziewczyną mam 18 lat. Od czerwca biegałam trochę 15- minutowe interwały, a teraz w wakacje biegam 3-4 razy w tygodniu 12 km przez 90 minut. Od tego biegania mam jak dla mojej budowy ciała dosyć rozbudowane uda. Jak to zmienić? Jak zmniejszyć obwód ud? Jakieś ćwiczenia, co robić po bieganiu? Czy to prawda, że po bieganiu zrywają się włókna mięśniowe, i żeby się nie odbudowały nie można jeść nic przez ok. 40 min po bieganiu? Proszę o pomoc osób zorientowanych w temacie. W udzie mam 54 cm, a w łydce 35 cm. Mam wzrost 163 cm. Waga 58 kg. Zdjęcie poniżej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Tak jak bunia napisała, niektórym dziewczynom zbyt duża ilość aerobów spycha tłuszcz pomiędzy włókna mięśniowe. A to znaczy, że masywna to ty nie jesteś.. jeśli już to po prostu otłuszczona. Od samego biegania mięśnie też nie rosną... takich cudów to nie ma. No chyba że jesteś ewenementem na skalę światową.

Po za tym nie wiem, czy zauważyłaś, ale jesteś na FORUM SPORTOWYM. Większość tu dziewczyn chce mieć sportowe sylwetki, a nie wychudzone...

Z tego kawałka zdjęcia co dałaś, wcale nie wyglądają na grube. Ale bez zdjęć całości ciężko ocenić.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-07-16 19:00:17

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html napisz w tamtym dziale tu raczej wszyscy mają inne priorytety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
18 lat i takie pierdoły, przykro mi dziewczyno masz normalne nogi, tylko cos nei tak z twoja ocena samej siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Niestety, jak wyżej. Są normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Chudo. Masuj

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No trochę mięska by się przydało, wątłe te nóżki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
takie klasyczne bez wyrazu i kształtu- ot nogi po prostu
znowu sie okaże nie ze wykazujemy zrozumienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 379
g**** sie znacie na ludzkich problemach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wynocha na wizaż, tam Cię zrozumieją i powiedzą jak odchudzić Twoje nogi do obwodu puszki po piwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dziewczynko, grzeczniej trochę, bo dorośniesz i zrozumiesz, że rzekomo masywne nogi są najprzyjemniejszym problemem, jaki się może w życiu zdarzyć, tym bardziej, że wymyślasz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
ale ja nie chcę takich na wizażu

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness & Siłownia. Proszę o pomoc :)

Następny temat

Jestem gotowa na zmiany i chłonienie wiedzy. :)

WHEY premium