Gwiazda WWE czyli Dwayne Johnson przez ostatnie kilka miesięcy przygotowywał się do głównej roli w filmie DC „Black Adam”. Aby odpowiednio to zrobić pracował po godzinach nad wyglądem nóg. Nagrania właśnie ruszyły, a premiera filmu planowana jest na 29 lipca 2022 roku.

Polecamy również: The Rock wcieli się w rolę superbohatera

Bycie w formie superbohatera to coś więcej niż tylko docięta górna część ciała. Dwayne Johnson zawsze pamięta o tym, by trenować nogi. Na Instagramie pochwalił się ostatnio zdjęciem, które zrobił tuż po treningu. Pokazał swoje szalenie wyrzeźbione nogi i napisał „Czarny Adam gotowy”.

The Rock napisał też, że zawsze praca, którą cicho wykonujemy, gdy nikt nie patrzy, zmienia grę. Przyznacie, że jest całkiem przekonującym superbohaterem i jasne jest, że ciężko pracował nad mięśniami nóg, by prezentowały się jak najlepiej. Oczywiście nie tylko dolna część ciała prezentuje się całkiem przyzwoicie. Kilka dni wcześniej zamieścił reklamę napojów, która pozwoliła nam przyjrzeć się również górnej części jego ciała. Co prawda jeszcze sporo czasu, zanim zobaczymy Dwayne Johnsona na dużym ekranie w roli Czarnego Adama, ale jesteśmy przekonani, że warto poczekać. Jak Wam się podoba forma The Rocka?

Komentarze (1)
lodzianin1

Forma przednia

1