SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
to ja dziś tylko 1,5 godzinki, akurat na dokończenie Irlandczyka, bo wczoraj poległem
2 h jechałem najdłużej w życiu i to dla mnie jest bezwzględny max.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Bzyku To było pewnego rodzaju "co ja nie zrobie?!" . Maćko się kiedyś popisywał jak 3h 20min zrobił, mięczak...
Ja nie wiem co ludzie mają do tego chomika, trening jak trening
Lepsze to niż powrót po 3h w plenerze i siedzenie 40min pod prysznicem aby odzyskać czucie w stopach..



Pobudka o 8.30, zważyłem się rano i 72.6kg, nie jestem zbytnio zadowolony, ale zdaje sobie sprawę, że poszło trochę muskli do przodu, bo jednak sylwetka prędzej się wyostrzyła niż zalała. Ach ta pamięć mieśniowa.. Jest jak jest. O 9.30 śniadanie, potem trochę posprzątałem w domu i zrobiła się 11.00, więc czas mega długiego i głupiego treningu na chomiku . Potem potreningowy, zasłużyłem na pizze Poprawiłem NUTLOVE . Cały wieczór dochodziłem do siebie.. Teraz już zajadam się serniczkiem i chill



1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i melonem
2. Pizza z tuńczykiem, mozzarellą light, rukolą i pomidorkami
3. Pieczywo chrupie z NUTLOVE
4. Zupa z brukselki, makaron ryżowy po tajsku, sernik dietetyczny z PEACH IN JELLY
+++W ciągu dnia kawy, galaretki zero
+++W ciągu treningu TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA, 3 banany, daktyle suszone, PROTEINEO BREAD Z PEACH IN JELLY



Podsumowanie:

Zawsze jak mam taki długi trening, to brakuje czasu aby zmieścić kalorie





Plan zrealizowany.. Pod górę kręciłem wytrzymałość siłową tzn 60-70 obr/min na mocy około 80% FTP. A reszta tlen. Ujechałem się przeokrutnie. Jednak te 4.40h to nie jest realne 4.40h, bo na trenażerze kręcimy cały czas, a na zewnątrz mamy mikro odpoczynki, czy po prostu odpoczynki od pedałowania. A dziś nawet na 1s nie zatrzymałem obrotu, i nawet na siku nie potrzebowałem… Reasumując na pewno realnie to wyszło dużo więcej, co widać w TSS’ach



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
ALLNUTRITION WITAMINALL SPORT - 2 caps,
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
ALLNUTRTION ALMOND CREAM SMOOTH- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-11-30 21:35:10
5

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Pizza i te ciacho to bym wciągnął moment xd , Podziwiam za tyle jazdy :o
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No toś się uparł
Jeden plus że można po drodze kilka posiłków wciągnąć



Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2019-11-30 22:25:01
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
No. Końcówka to juz na oparach... 180w gniotło niesamowicie

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 4.. Zajechałem się wczoraj i taki efekt. Ale nie ma tego złego, nadrobiłem trochę pracy O 9 wskoczyłem na rege na rowerze i potem śniadanie. Po śniadaniu chwila relaksu i skoczyliśmy z Żonką na 2h spacer.. Wczoraj nawet z domu nie wychodziłem… Wyszło z 10km . Potem powrót i obiad No i popołudnie filmowe z wyczekiwanym „Irlandczykiem”. Po 40min już chciało nam się spać… Obsada mega, jak w „chłopcach z ferajny”, ale reszta ŻENADA! Dawno się tak nie zawiodłem. 3.5h nudów, można to byłoby skrócić do 1.5h i może coś by z tego było, a tak wynudziliśmy się jak…. No może ja nie, bo w trakcie się porozciągałem i porolowałem (ponad 1h), żeby nie usnąć W każdym razie przydało się, byłem mega pospinany. Niedługo kolacja i pooglądamy coś co nie będzie nudne…



1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH i melonem
2. Kurczak z sosem pieczarkowym, gotowanymi ziemniakami w mundurkach, frytki z warzyw z hummusem
3. Zupa z brukselki, Sałatka z kurczakiem, mozzarellą, migdałami i sosem musztardowym
+++W ciągu dnia kawy, galaretki zero

Podsumowanie:

Wg planu.




Zwykłe rege, no dwa akcenty i koszulka sprintera, ale ciii…. W każdym razie drewniana noga ride



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
ALLNUTRITION WITAMINALL SPORT - 2 caps,
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
ALLNUTRTION ALMOND CREAM SMOOTH- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps


Aaa, i bym zapomniał, jako, że wstałem w nocy.. I miałem czas, to zrobiłem Żonce śniadanko. Zawsze sama gotuje i dla siebie nic ciekawego nie zrobi. No i jest wyrozumiała, więc wiecie

Jajka faszerowane pastą twarożkową z ajvarem, oliwkami i papryką, do tego kanapeczki ze skryrem, ogórkiem i cebulką. Weszło jak złe, albo kłamie...

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-01 18:58:12
3

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest tak źle, na 14 emotek 7 to uśmiechy, czyli równowaga.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Dobrze, że napisałeś o Irlandczyku, nie będę mordował się przez 3,5h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
No ja właśnie uwielbiam takie kino, chłopców z ferajny z 15 razy oglądałem

Ale to, jest... no słabe poprostu

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Lubię kino noir, ale bez przesady. Sam fakt, że są tam gwiazdy kina nie gwarantuje, że film będzie dobry.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium