SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
No i wreszcie się udało. Rano szybkie śniadanie i skoczyłem powtórzyć trasę TRR2019. Niedosyt był przez ten felerny defekt więc... Poza tym lubię ten ból
Potem rozciąganie, nagroda czyli pizza, odpoczynek, kawa i spacerek.


Dieta:
1. Naleśniki z farszem twarożkowym i owocami
2.W trakcie treningu 2 banany, 2 batony, trochę moreli suszonych
3. Pizza z oscypkiem i żurawiną (zdjęcie)
4. Sałatka z jajkiem i kurczakiem
W ciągu dnia kilka kaw i brzoskwiń


Zasłużona nagroda!

Podsumowanie:



Trening/aktywność

Jak sobie coś usram… Ale było super i czas w sumie spokojnie na TOP 100 wyścigu, zmęczony, w otwartym ruchu itd. Dobrze poszło!


I ze stravy


Suplementacja
Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps
Magnez SFD-1 caps
Witamin C Allnutrtion- x1 caps


Kilka widoczków z treningu:



Jutro plan na trekking po słowackim raju, jakieś 23km. A nogi bolą, więc będzie wesoło

Bzyk'u Póki co muszę zluzować, wyścig sezonu zrobiony, szkoda, że nie wg planu ale no cóż...
Teraz kolejny wyścig w sierpniu to Memoriał królaka w Warszawie, od taki krótki 20km starym miastem. Biorę udział w sumie bo szersza rodzina może pokibicować, niedaleko po prostu.
W trakcie najbliższych tygodni mamy kilka ŻTC, takie płaskie mazowszańskie wyścigi, dla Teamu, dla mnie wyścigi pracy. Umęczyć się z 50km na przodzie, a potem strzelić koło peletonu i DNF.
Potem jeszcze mały szczyt na Częstochowa Trek Race dla sponsora bo jednak jestem zawodnikiem teamu bontragera i mam pewne "obowiązki". Nie każdy może kupić rower z 50% rabatem.
Potem luzuje i przygotowania do TRR2020 z celem top 50.

Aha i jeszcze coś mi przebąkiwał właściciel naszego teamu, że chce mnie wcisnąć do sektora VIP na Tour The Pologne amatorów. 9 sierpnia. Na pocieszenie po Tatrze..
Tak w skrócie.

Pozdrawiam.




Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-07-15 20:27:50

Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-07-15 20:32:00
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Uwielbiam pizzę z oscypkiem i żurawiną

Dobrze, że dziś się udało zrobić trasę. Widoki fajne i pogoda widać też przyjemna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Viki
Uwielbiam pizzę z oscypkiem i żurawiną

Dobrze, że dziś się udało zrobić trasę. Widoki fajne i pogoda widać też przyjemna


Taki rozjazd po wyścigu

Ból też przyjemny, szczególnie na pitoniówce, ostryszu i bachledówce- podjazdy w okolicach 20% nachylenia

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Dziś dzień pod znakiem gór. Trochę tych mniejszych, bo udaliśmy się do od dawna wyczekiwanego celu czyli Słowackiego Raju. O 5 pobudka, a o 7.30 już na szlaku. Około 15.00 zameldowaliśmy się ponownie w samochodzie. Jeszcze szybkie zakupy w sklepie za słowackimi przysmakami dla mojej Lubej i o 17.30 z powrotem na kwaterze. Potem zakupy już w Polsce no i teraz chillout, wymęczeni.

Zaliczyliśmy Prelom Hornadu, Tomasovsky Vyhlad i klastorisko. Dla chętnych zachęcam wygoglować.

Kilka Fot:







Dieta:
1. Naleśniki z twarogiem i owocami i sosem białkowym
2. Kanapki z razowego i piersi z kurczaka z warzywami
3. Pieczony kurczak z warzywami
4. Sałatka z jajkiem i kurczakiem
W ciągu dnia kilka kaw i brzoskwiń i mango.

Dziś dzień pod znakiem mięsa, w końcu wakacje to robię co chcę

Podsumowanie:



Trening/aktywność

Dłuuugi marsz, dał w kość, ale było naprawdę fajnie! Jeszcze tam wrócimy bo do eksploracji sporo szlaków.


Suplementacja
Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps
Magnez SFD-1 caps
Witamin C Allnutrtion- x1 caps
Sfd Flex all complete- 3x miarka


Jutro rano jadę na 60km krótki TRR HARD no i niestety zawijamy do Warszawy..

A i bym zapomniał, pojawiają się pierwsze foty z sobotniego wyścigu. Te ze zjazdu, na którym niestety kilka osób zaliczyło rów, no i walczy w szpitalu o życie…


Pozdrawiam.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
2 lata temu jak byliśmy w Zakopcu, mieszkaliśmy przy wejściu do doliny Kościeliskiej (Gospoda Harnaś). Też wstawaliśmy o 5 i o 6 na szlaku, to jak niektórzy wchodzili na szlak, my już byliśmy po imprezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Dokładnie i brak ryzyka burzy. Przed południem nigdy nie ma. No i... darmowe wejście na szlak

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Szybki dzień. Rano trening, krótki TRR tak jak w planie, potem szybkie pakowanie i powrót do Warszawy, zakupy, rozpakowanie, kolacja i jestem tu i teraz…


Dieta:
1. Naleśniki z twarogiem i owocami i sosem białkowym
2. Kanapki z razowego i piersi z kurczaka z warzywami
4. Sałatka z mozzarellą, kurczakiem i sosem musztardowym (zdjęcie)
W ciągu dnia kilka kaw i plasterek czekolady gorzkiej 86%.



Podsumowanie:



Trening/aktywność

Noga już nie chciała, ale jak tu nie wykorzystać okazji…

Suplementacja
Witaminy i minerały Allnutrtion x2 caps
Magnez SFD-1 caps
Witamin C Allnutrtion- x1 caps
Sfd Flex all complete- 3x miarka

Zmęczony mega, więc to tyle,
Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Prośba!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2558049864226755&set=a.1237767232921698&type=3&theater

To jest link do mojego postu konkursowego od xbionic. Do wygrania koszulka.
Bardzo proszę o lajki

Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium