SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Siema, dawno nie pisałem, bo generalnie ostatnio się tutaj mało dzieje, a udzielam sie w wielu miejscach, pracuje, moi nadal startują, coraz wiecej ludzi się zgłasza, doszedł mi kot do domu córa znowu chora + przygotowania + sprawy urzędowe, duperele. Stąd mało czasu.

Od kilku dni nie robie cardio, z ww zszedłem nisko jak na mnie ostatnie dni ok.220g, za to ok.100g tłuszczy mam. Powiem szczerze ze ze 100g tłuszczu i 220g ww, jestem mniej głodny niż na np 400g ww i 50g tłuszczy

Pije juz drugi dzień, wczoraj wpadło 30g soli jakieś 12L wody.
Forma życiowa i na 100% wychodze do 100kg.

Tu fotki z wczoraj - potem postaram sie dodać coś z dziś jak się uda + foto moich nowych majtów. Podopiecznemu który mnie ugości na czas zawodów czyli przed i po, otrzyma takie same świetne są, te od Roberta się nie umywają do nich.








Jutro zaczynam ładowanie wiec moze być ciekawie na stoje na pewno będzie ciekawie
oczywiscie na razie ładuje czysto, syf ewentualnie dojdzie w noc przed startem ale to wszystko na bieżąco będę oceniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
fajny kolor slipów; inne modele też ciekawe no i tańsze niż roberta monopolisty :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
forma robi wrażenie- ale to już pewnie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Bary jak kule armatnie
Kopyta zaj**ista separacja już na tą chwilę

Forma rewelacja

Zmieniony przez - kenio80 w dniu 2015-04-29 07:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Matko boska, potwór do klatki z nim !!, lepszej formy u Cb w dzienniku w dzienniku nie widziałem barki eksplodują :) petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
razem z Krzyskiem Piekarzem 2 najlepsze sylwetki moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
heheh dobrze wiesz że uważam fryty za naj syf ładowanie - potas, sód, tłuszcz ale bez komsos ilości, sporo ww, bez mięsa i błonnika wiec nie wzdyma nie zalega
ale toasta z salami też bym zapakował.
a jak nie to po zawodach sie zapakuje

TanQ - dzięki, uważam że mam życiówke, jak nie spierdziele tych dni ostatnich bedzie dobrze.

Do Krzyśka to mi nieco brakuje, szczególnie na cycach i łapach

Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2015-04-29 16:31:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
mozliwe ja mialem lepsza forme teraz wydaje mi sie ze jestem plaski jak placek , w niedziele zobaczymy co trejnero wymysli ale trzymam kciuki za ciebie Adas bo jest mega! koncowka wiadomo zawse najgorsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Są wafle więc kulturystycznie . Smacznego Panowie i udanego podboju Kielc !

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BASE LINE - już 16 lutego

Następny temat

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

WHEY premium