SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100758
Gratulacje Adam raz jeszcze :) Niestety nie mogłem zostac do końca i nie widziałem jak wygrywasz, ale wiedziałem, że to formalność :)
Miło było pobajerzyć na backstage i podjeść Twoje "Trenbolone" :DDD

Pozdro!

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
gratulowalem na zywo, to i tu pogratuluje :)
teraz zamierzam uciac, tylko jak to ugryzc ?
z dnia na dzien mam wejsc na interwaly ? jak z kcal ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
bling jestes kozak , chyle czola , uwielbiam takich ludzi jak ty mimo wszystko i mimo przeciwnosci losu ogromny szacunek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
kozaka to masz po prawej :) ja to leszcz




Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2015-05-04 17:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
dla mnie kazdy z was jest zwyciesca , zobacz jak ja wygladam a jestem w pelni sprawny a jak wy wy to kosa i klasa a ja leszcz , zreszta duzo osob co startuje wyglada znacznie gorzej niz wasza trojka , a wy macie mega pod gore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Hej nie długo jak się ogarnę opisze coś więcej na razie kilka fotek










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
jw. rewelacyjna forma, wyszła życiówka Adam ? Jak sądzisz ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
"Wystartowałem z wagą 97,5kg. Udało się trafić 100% w życiówkę.
Obada była niezła stąd miałem spore wątpliwości, wiedziałem że docięty jestem najmocniej.
Udało się wygrać do 100kg. W open 3ci, za Stańczakiem, ale on z innej planety :D 3 levele wyżej i za Damianem Półtorakiem który też był mega docięty i do tego symetryczny.
Nagród dostałem tyle że nie byłem w stanie samemu zabrać się z tym bagażem ze sceny, część gainerów/bulków porozdawałem bo i tak nie zabrałbym się z tym do domu :mlotek:

Po zwycięstwie nie cieszyłem się z samego zwycięstwa czy nagród a z tego że nie zawiodłem, a raczej ucieszyłem tyle osób które mnie wspierało. Dzięki! "


Wychodzi na to, że tak

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
dzięki, nie doczytałem

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BASE LINE - już 16 lutego

Następny temat

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

WHEY premium