SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
jaki rozkład partii leci w tyg ? jak dobrze widze siłowy 4 x tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
100x o tym było. Siłowy niemal codziennie, przerwy robie jak potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
połączenie partii widze a jak to rozkładasz cwiczac codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
nogi
klatka, biceps
plecy
barki, triceps

Wystarczy przewinąć kilka stron dziennika choć w sumie faktycznie ostatnimi czasy jakaś wpiska mi wypadła

a i uprzedzam pytania kolejne. Argmumentowałem x raz czemu tak, jak manipuluje intensywnością objętością treningową, a także konkretnymi metodami. Ćwicząc tak, 1,5roku zrobiłem 18kg wagi na scenie. Stąd x raz powtarzam że to co ja robie, robie dlatego bo mi służy a nie dalego że "tak jest dobrze". Jestem bardzo daleki od schematów i sterotypów zarówno w kwestii treningów, jak i diety. Ale w sumie o tym też czesto pisałem/pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Iccana - a znasz zawodnika który kilka tyg przed statem nie jest zmęczony bo ja nie poznałem jeszcze takiego. Jest tak że albo zdycha albo się jakoś trzyma. Widziałem czego się spodziewać wiec nie narzekam.
Jakbym mógł spać dłużej niż 4-5godz i miał choć pół dnia w tyg dla siebie/znajomych czy po prostu rozrywkę to pewnie samopoczucie byłoby lepsze
tyle że to juz 3ci rok z rzędu jak startuje i przywykłem

Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2015-04-07 23:47:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja teraz robie fbw 5x w tyg, tylko ćwiczenia zmieniam na partie i wszystko idzie. A wg tradycyjnego schematu powinienem już dawno się zajechać.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Schematy sa skuteczne dla większości, stąd są ogólnie polecane. Nie którzy jednak za bardzo wzieli je sobie do serca i patrzą na zasadzie -> tak ma być i tak jest dobrze.
A prawda taka że kazdy z nas jest indywidualnościom i każdemu co innego służy. Oczywiście z taką częstotliwością nie lece non stop na "maxa", jak pisałem rotuje obciążeniami, metodami, objętością, dobrem ćwiczen, długością przerw itd.
No i do takiej ilości treningów dochodzilem stopniowo, z czasem adaptując sie.
5x fbw też mozę byc ok, przez jakiś czas lub jeśli jest sensownie zaplanowany i robiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Barki i triceps

- unoszenie sztangielek bokiem w górę 5s 20-10p

- Wyciskanie na hammerze 5s 15-8p - 3-0-x-0

- Odwodzenie na butterfly 4s 15p - 3-0-x-1

- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia szerokim chwytem 5s 12p 2-0-x-1

- Wyciskanie z klatki wąsko na smithcie 5s 12p - 3-0-x-0

- Pull face 3s 12p - 3-0-x-1



- Prostowanie ze sznurem klęcząc 4s 20,15,12, 8p - 3-0-x-1

- Francuskie wyciskanie stojąc szt. łamana 3s 10, 8, 8p - 3-0-x-0

- Prostowanie podchwytem przez bark z rączką z bramy 3s 10-12p 2-0-x-1

- Wąskie wyciskanie sztangi 2s 10p - 4-0-x-0



- Unoszenie nóg w zwisie 5s 20-30p

- Kółko 5s do palenia



35min aerobów



Po treningu ryż z rodzynkami i 3 miarki gumy turbojet a poważnie to nic, poszedłem do domu i spokojnie zjadłem leje bo parę młodych naoglądało się trenera i po 3s na biceps i 3s na triceps wpadają do sztangi i pakują szybko ryż z rodzynkami. Trzeba walczyć z katabolizmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Tested_
leje bo parę młodych naoglądało się trenera i po 3s na biceps i 3s na triceps wpadają do sztangi i pakują szybko ryż z rodzynkami. Trzeba walczyć z katabolizmem



Dobrze że kurczaka w sreberku do szatni nie przynoszą #sekretykuźniara

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
U mnie na siłowni był chłopak co w szatni smarował wafle ryżowe miodem(przynosił cały słoik), do tego odżywka białkowa i banany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BASE LINE - już 16 lutego

Następny temat

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

WHEY premium