SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Pytanie o estrogeny , jak wiadomo estrogeny są nam potrzebne do budowy masy mięsniowej,do libido i samopoczucia. Czy na redukcji jest potrzeba zbijać estrogen do jak najniższej wartości aby się wyciąć na maska ? Czy brak estrogenu może powodować większy katabolizm i brak pompy ? Czy warto się przejmować estrogenem na redukcji jeżeli nie mamy go kilkukrotnie ponad normę?

Zmieniony przez - czarny2151 w dniu 2015-02-12 18:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
czarny2151
Pytanie o estrogeny , jak wiadomo estrogeny są nam potrzebne do budowy masy mięsniowej,do libido i samopoczucia. Czy na redukcji jest potrzeba zbijać estrogen do jak najniższej wartości aby się wyciąć na maska ? Czy brak estrogenu może powodować większy katabolizm i brak pompy ? Czy warto się przejmować estrogenem na redukcji jeżeli nie mamy go kilkukrotnie ponad normę?

Zmieniony przez - czarny2151 w dniu 2015-02-12 18:15:07


Podkreśliłem Ci klucz estrogen jest potrzebny ale nie oznacza to zę im wiecej tym lepiej, tak jak np kortyzol jest zły ale jakbyśmy go przestali produkować to byśmy zmarli jest podtrzebny ale w nadmiarze nie sprawi ze wiecej miesni Ci urosnie. WIecej smalcu i wody w "kobiecych" miejscach juz tak

Brak estrogenu nie powoduje katabolizmu, brak pompy tak, ze względu choćby na to że ciało jest znacznie mniej nawodnione. Zbity estrogen to słabsze uzupełnianie glikogenu czy niższy poziom igf-1 ale to nie ma takiego znaczenia, bo estro zbijają ludzie używający dopingu, wiec używają też środki które zarówno igf-1 jak i pozwalaja zwiększyć ilość glikogenu w mięsniach.
Dużo większym zmartwieniem dla mnie jest zły wpływ na profili lipidowy oraz większe ryzyko kontuzji z powodu niskiej ilości wody podskórnej.
Co więc najlepiej zrobić? trzymać estrogen w normie, dopiero w ostatnich tygodniach nieco go obnizyć a mocno zbić na sam koniec, w ostatnim tygodniu przed sceną.
jak nie planujesz mega żylety i zawodów to po prostu trzymaj go w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
siema, dzień zaczynam od kilku info

Pierwsze - dzwonił kurier i bedzie dziś koks z FItMax'a tyle że nie wiem czy złapie mnie jeszcze przed czy po treningu, bo powiedział że będzie między 11 a 13. Wiec jeśli 11-11:30 to już dziś potrenuje na Octagonie, a jeśli o 13 to moje 2 laski, w sumie z 60kg odbiora opakę która bedzie wazyc pewnie połowe z nich hehe

Drugie info to to że moja gęba załapała sie na plakat MP WBBF i WPF




Wczoraj trenowałem klatkę i biceps, czemu po barkach? bo w planie były nogi, ale czasu było mało, poza tym godziny po południowe, myśle pełno ludzi będzie chciało spalić zjedzone w ciągu dnia pączki więc nie zrobie nóg na spokojnie. Ruszyłem więc z klatką, gdzie nagle okazało że ludzi na siłce niemal nie ma wiec na dobrą sprawe dało by radę z nogami


- Ściaganie linek w bramie 4s 15, 12, 10, 8 - tempo 2-0-1-2
- Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej(dawno tego nie robiłem ) 4s 12x60, 12x100, 8x140, 4x160 - 2-0-1-0
- Wyciskanie sztangielek w skosie górnym 4s 10-12powt - 3-0-1-1
- Rozpiętki w lekkim skosie 15st 4s 15-10p - 4-1-1-0
- Wyciskanie na maszynie siedząc 4s 12-15powt

- Allachy 5s ok.15p
- unoszenie nóg w zwisie na drązku 4s 20p


Dziś postaram się o jakąś relacje z kilku odzywek, suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
super Adam :)
kiedy wspólny trening?

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Pytanie brzmi kiedy masz czas? albo co robisz w niedziele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
Pracuje
Ogarnij jeszcze kogoś i wpadnij do mnie do Zabrza na trening :)

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Nie zapominaj, że w niedzielę to my trenujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139513
o, za mna dal znow foto %)
powodzenia!

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2015-02-13 14:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Plakat i forum kulturystyczne, ale grafika mogli lepszego znaleźć przy łokciu widać niedokładne wycinanie hehe

Na FB widziałem zdjęcie supli, sporawy zapas chętnie bym przygarnął :D

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2015-02-13 17:44:38

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Patryk coś wymyśle, mam multi wiec kwestia dojazdu. Najlepiej z kamerzystą jakimś

Ania - wiem, zawsze mozna to jakoś zgrać. Patryk siada we frontach z 220kg wiec możecie razem nogi machnąć

Bling - z kim jak z kim z Tobą muszę wrzucić bo to zawsze oznacza zwiększa prestiż na mieście

Dziś zrobiłem nogi, ale dosłownie 20min przed wyjście zagościł u mnie Pan kurier i włożył na blat.



walnąłem 1,5miary Octagonu - rozpuściło sie bez problemu i smak niezły
bcaa z cytruliną - 15g na cały szejker, smak czarna porzeczka, tez super. Słodki ale nie przesadny. 15g na 700ml czuć mega wyraźnie. Nie odbija się niczym. Po wymieszaniu u góry osad charakterystyczny dla leucyny

I trening:

- Uginanie pouidzi stojąc 5s 15, 12,10, 8, 8p - tempo - 3-0-1-1
- MC na prostych nogach 4s 12p
- Uginanie leżąc 4s 12, 10, 8, 7 - 3-0-1-0
- Przysiad - 2 ostatnie serie, kolano zaś pobolewało i odpuściłem, zrobiłem ze 180kg kilka wypięć tyłka i odpuściłem - 15x60, 12x90, 10x120, 8x150, 4 wypięcia 180kg
- Wyciskanie na suwnicy jednonóż 5s 20-12p 2-0-1-0
- Wyprosty siedząc jednonóż 3s po 12p 2-0-1-0
- Wyprosty obunóż 3s 15p - 2-0-1-2 - samemu jeszcze starałem się na maksa dopiąć mięsnie czworogłowe.
- Przywodziciel + odwodziciel + hack siady na maszynie poziomej(normalna hack maszyna tyle ze sztabami- na szczęście grubymi stalowymi, nie plastikowy kał z sieciówek - tyle że w poziomie) 3s potrójnie łączone 15+15+12-15p


Po treningu Amino Milenium:





CO powiem. 20g na 300ml, smak wyraźny, 3-4 machnięcia szejkerem i wszystko rozpuszczone, kawowo-orzechowy rewelacja. Super dobrany smak żeby gorzki posmak hydrolizatu nie był za bardzo wyczuwalny. Po parunastu min od wypicia nie czułem nic na żołądku, niczym sie nie odbijało. Ssanie konkretne, choć ja zawsze mam dobre ssanie

W załączniku dorzucam jeszcze Octagon i BCAA po wymieszaniu a przed rozpuszczalniem sie leucyny.












Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2015-02-13 17:56:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BASE LINE - już 16 lutego

Następny temat

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

WHEY premium