SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
WLasnie tak widac jak nie zrobie roatacji przedramieniem bardizje do tylu. Normlanie mam trica jakos nie odbiegajacego od bica tylko wlasnie pokazalem perspektywe jak on ucieka do srodka i ze bez rotacji ten tric jest niewidoczny prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Do filmików potrzebny jest Paweł ze swoim telefonem który nagrywa w mega jakości Filmy mogę nagrywać, nie widze problemu. Jak mi aparat pozwoli - a pewnie nie ale spróbuje to nagram coś na dniach

Jeśli chodzi o 3 pytanka:

masz rozbudowaną głowę krótką, nie masz głowy długiej bicepsa. Uginanie młotkowe, wszelkie uginania z łokciami uniesionymi. Modlitewnik, modlitewnik jaki często jjest przy maszynach który tworzy kąt prosty, można leżeć pod wyciągiem górnym na ławce ściąganie drązka z góry. Spider curl czyli uginanie leżac na brzuchu w ławce skośnej. Itd.

Skurcza to ładuj potas. Sodu pewnie Ci brakuje znając Twoje produkty w diecie magnez suplementujesz, więc dorzuć potasu. Rozciągaj się po treningu lub w dni wolne od treningu. Całkiem możliwe że masz mocno przykurczone dwugłowe. Sam czasami jak przegne w uginaniach i czuje ze skurcz wisi w powietrzu, to przeplatam ćwiczenia - uginanie z rozciąganiem, czyli uginanie leżąc/żuraw, martwy ciąg/dzień dobry na dwójki/ławka rzymska na dwójki/zbieranie grzybów i 3ćw znowu z uginanie np stojąc.


A ile przed treningiem jesz wcześniej posiłek?? Jeśli miałbym jeść 30min przed treningiem to zjadłbym wpi/wph lub wpc + olej mct lub masło orzechowe. Objętość mała, zalegać nie powinno, kalorie są ok, nie walisz cukrów prostych więc nie bedzie wahań cukru i wahań energii na treningu(wiadomo że odżywki białkowe też dają odp insulinową ale nie tak dużą jak cukry proste).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Lepiej rozciągać się po treningu czy np. w dzień nietreningowy też będzie spoko? I drugie pytanie jeśli pierwsza brzmi 'po treningu': rozciągać tą jedną konkretną partię, którą trenowałem czy najlepiej cały?

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
zawsze będąc rozgrzanym. Można po, mozna w dzień wolny. Rozciągasz najbardziej zmęczone treningiem mięśnie oraz te które masz najbardziej przykurczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Tak nawiązując do tych przykurczy, to jest możliwość, że mam przykurcz; tylko lewego dwugłowego???, ponieważ jak robię uginanie na dwójki jednonóż, to tylko w lewej nodze czuję, że jakbym na samej górze mocniej dopiął, to by mnie skurcz złapał, a z prawą wszystko super.
2 razy w tygodniu wystarczy rozciągać dwugłowe, po treningu pleców i nóg, ponieważ zawsze tylko po nogach rozciągam każdy mięsień ud, ale teraz jak tak sobie pomyślałem, to będę musiał bardziej rozciągać te dwugłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771
Adam masz super miesnie nog, uda sie rzucaja w oczy. Mam podobnie, genetycznie dol jest "mocarniejszy" w stosunku do gory i masywniejszy. Jakie cardio stosowac przy koncu docinki by jak najmniej je pompowac i zeby tak wody nie trzymaly? Robie dziennie 2x45 raz na rowerku drugi po silowym na orbitreku. Obwody schodza powoli, separacja sie poprawia ale nadal sa spompowane. Jest na to jakas rada ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
nevalainen - a masz w tej nodze jakiś ograniczony zakres ruchu, problemy z w jakiś ćwiczeniach - tracisz równowagę, czujesz ze nogi pracują nieco inaczej? z tyłu uda masz nie tylko dwugłowe

matiapl - domyslam sie ze na debiuty wbbf sie szykujesz. 2x 45min to dużo, czasu masz jeszcze tyle że separacją bym się nie martwił na ten moment. W sumie można kombinować, rowerki ręczne, coś jak stepmill(schodzy) tylko takie jadące drabinki itp. Jak ja zrobiłem że separacja była słaba, potem znacznie lepsza? robisz formę wcześniej i na ostatni 10-14dni w ogólnie nie robisz cardio lub dosłownie 3-4x po 20-30min spokojnego. Albo w formie obwodówek - ale takich bez upadku mięsniowego, bez zajeżdżania innych grup.

Najlepiej mieć wcześniej formę i później nogi tylko lekko stymulować. Spróbuj np ułożyć nogi wysoko leżąc czy nawet śpiąc wiem że to brzmi dziwnie ale wielu to pomaga, Rocco chyba testował.
Generalnie coś co próbuje wbić swoim podopiecznym-> czas spalania tłuszczu to nie czas na bycie pękatym, pełnym czy dobrze prezentującym się. To czas kiedy jesteśmy płascy, troszkę zmęczeni, popuchnięci. Robimy formę 2tyg przed i końcówkę wypełniamy i odpoczywamy.

Przykład Damiana które szykuje na MŚ i MP, 92 rocznik i bierze tylko mono, nawet bcaa nie łyka! Forma z dziś:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Tested_
nevalainen - a masz w tej nodze jakiś ograniczony zakres ruchu, problemy z w jakiś ćwiczeniach - tracisz równowagę, czujesz ze nogi pracują nieco inaczej? z tyłu uda masz nie tylko dwugłowe



Nie zauważyłem żadnego ograniczonego zakresu ruchu, ani problemów w żadnych ćwiczeniach, jedynie to co opisałem. Ten skurcz, to uczucie odczuwam dość wysoko, plisko pośladka. Nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ, ale jakiś rok temu miałem lekko przeprostowane kolano na treningu BJJ, przez pierwsze 2 minuty nie mogłem wyprostować, ani zgiąć nogi, ale po chwili już nie było problemu, ale odczuwałem ból przy pełnym wyproście. Po jakimś miesiącu już nie czułem żadnego dyskomfortu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Adam, w Częstochowie na MŚ będziesz jako kibic/trener prywatnie czy bedzie stoisko Fitmaxa i Ty za Nim z tymi dorzeczami Wisły na nogach :D ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BASE LINE - już 16 lutego

Następny temat

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

WHEY premium