SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16726
albo kup rzepakowy ;o własnie teraz miałem rzepak z zdrowej żywności ale myśle że zwykły kujawski też się sprawdzi? jako dodatek do salatek lub smażenia z 1wszego tłoczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10242 Napisanych postów 116952 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381191
http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1927/najlepsze-tluszcze-do-smazenia 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16726
pytam bo ostatnio spotkałem się z art gdzie było porównanie rzepaku z oliwa z oliwek i wypadł korzystniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10242 Napisanych postów 116952 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381191
rzepak pod względem że nie rafinowany i tłoczony na zimno, taki wtedy jest droższy od oliwy z oliwek

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3354
płatki (owsiane,żytnie, orkiszowe..) powinno się namaczać w wodzie w celu lepszej przyswajalności, większość ludzi zalewa wieczorem i rano jedzą, pytanie czy jak zaleję je wodą rano razem z siemieniem lnianym , otrębami, rodzynkami, pestkami dyni i wsadzę do mikrofali na duża moc i woda się wchłonie to przyswajalność będzie dobra? robię tak cały czas ale ostatnio się zastanawiałem czy to ma przełożenie tak jak zalewanie wieczorem

<--------Jeśli pomogłem SOG :)
http://www.sfd.pl/Najprostsza_zupa/krem_na_świecie!-t1061270.html
"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zalej wieczorem i rano je odsącz a potem jak chesz to daj mleko czy świeżą wodę, siemie lniane ze względu na kwasy tłuszczowe stosujesz czy w innym celu?

http://www.sfd.pl/Fityniany_w_płatkach_owsianych-t539496.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-07-09 21:59:44

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3354
Jak zalewam wieczorem i jem to rano z zimnym jogurtem naturalnym/greckim/kefirem wszystko 0% to mi strasznie nie wchodzi zimna papka. Tak sięmie dodaję aby dodać zdrowe tłuszcze. Bardzo wcześnie rano wstaję i zależy mi na czasie. 4:20 pobudka wsypuję wszystkie składniki do głebokiego talerza: tj. płatki żytnie, otręby orkiszowe, rodzynki/jagody goji, pestki dyni, siemię lnianie wsadzam do mikro na 3 min na max moc, wyciągam dodaje łyżkę miodu, owoce, trochę cynamonu/kakao, pół miarki białka i zalewam wszycho jogurtem/kefirem. Cała czynność zajmuje 5 min a w tym czasie mogę poogarniać co nie co. Pytanie czy przyswajalność jest wtedy dobra. Jak wyjmuje wszystko z mikro konsysntencja jest taka sama jakbym zalewał.

"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Podgrzej płatki i zalej jogurtem to się wymiesza, mozesz w mikrofali wszytsko podgrzać tylko nie za bardzo bo ię jogurt/kefir moze zważyć.

Jesli chodzi o zdrowe tłuszcze z siemia to jedynie kupuj nie mielone (czyli ziarna) i przed spożyciem zmiel w młynku czy w moździerzu rozgnieć, bo jak dajesz z paczki już zmielone to nie licz na tłuszcze bo one szybko się utleniaja. Mozesz wszytsko tak robić tylko te płatki mocz na noc, ile odsączenie zajmuje na sitku z 30 sekund

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli podgrzewane w mikro tracą na wartości? Jakbyś mógł zerknąć na mój temat dieta dla fightera i ocenić ogół. Pozdrawiam

"Amat vitoria curam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 28631 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 280343
tracą, ale bardzo malutko, więc się tym nie przejmuj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Zestaw 1