SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11156
Ale czy to nie jest już przesada by sobie omawiać szklanki mleka? Do musli śmiało można wlać szklankę mleka i pół szklanki wody;) Nie popadajmy w skrajności, jak ktoś lubi mleko to chyba może wypić mimo braku "wartości sportowej";)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15305
Wysoki, masz rację. Ale trzeba przyznać, że UHT to pod względem wartości wyjątkowy badziew :) Warto zainwestować w takie, które mają kilka dni przydatności do spożycia, a nie pół roku. Czyli moim zdaniem te butelkowane.

No i trzeba też uwzględnić, że kupno musli (np. jakieś gotowe mieszanki z hipermarketów) to przede wszystkim same syfne cukru, więc jeśli on sobie odmawia mleka, a wcina tamto musli to ma coś nie tak poukładane. Chyba że robi sam musli (owsianka, banan, żurawina, migdały) to już inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7435
Czy mógłbym wrzucić kasze gryczaną do diety zamiast ryżu ? Bo trochę już mi się przejadł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
nawet jest to wskazane ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
Nie obrażaj . Robie sam a czasem jak sie skoczy i nie mam to zjem te z sklepu które jedza pozostali domownicy.

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11156
Zrobić musli nie jest trudno, chociaż jak ktoś się przyzwyczai do takiego ujowego chrupkiego, z kandyzowanymi owocami, to może być ciężko. Ja sypie owsiankę, jabłko w kostkę, rodzynki, truskawki, wiórki kokosowe, orzechy włoskie i kakao, zalewam gorącym mlekiem z wodą na mniej niż 10min i jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
Spróbuję ;)

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 124
Czy jogurt naturalny Włoszczowa jest pełnowartościowym źródłem białka ?
Tu znalazłem pewną opinie ale nie wiem czy strona niejest za bardzo stronnicza
http://testujemyprodukty.glamblog.pl/2014/05/23/test-jogurtu-naturalnego-zott/

Zjecie jogurtu:

Zmieniony przez - rega w dniu 2014-06-07 18:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale ja tu traktować jogurt jako źródło białka kiedy on ma go tyle co mleko prawie? Przecież żeby zastąpić nim np. małego kotleta z fileta (powiedzmy 150g przed obróbką) to trzeba tego jogurtu zjeść ze 650g,..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 124
a jako urozmaicenie można zjeść czy moze jakis inny wybrac ?
Nie szukam zamiennika do mleka
Pozdrawiam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa