SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsubame33
fanss

No i są inne plusy, ale o nich zamilczę jednak

A... można zrobić poślizg przez cały basen... widziałam w reklamie

Tak się u was na to mówi? Nie znałem

Ps. Ale że w reklamie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Dobra, jak znajdę odpowiednie czajniki na siłce, podejmuję się 70kg do października. Teoretycznie przy 100ce na budziku. Przed chwilą 55 z biegu poszło i to hantlem(co przy tak pospinanych barach jak moje, ma kolosalne znaczenie) ale z blokadą a'la ojan
Kabo przypomniał mnie o tym 20*200, poszperałem w starych filmach i jakby to powiedzieć, nie wydaje mnie się
Najbliżej znalazłem 7kę
https://m.





ja pier****, z kim ja się w ustawkę wdałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Czolgu, Ty mnie pod wlos nie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg
ja pier****, z kim ja się w ustawkę wdałem

Po randce z magikiem pół fanssa zostanie to i ciężaru mniej...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Tsubame33
ruski czołg
ja pier****, z kim ja się w ustawkę wdałem

Po randce z magikiem pół fanssa zostanie to i ciężaru mniej...


Pol to nie, jakies 2/3. do tej pory ciezary najlepiej mi szly do gory, wlasnie na redukcji. Serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
całkowicie normalne, że na redukcji ciężar w górę
chyba, że jest to już skrajna redukcja i skrajne odtłuszczenie wówczas spadek sił (okresowy)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Rafale, ale z tym ostatnim posiłkiem to przesadziłeś, na dwa razy podchodziłem.


Pierwszy trening z cyklu "walka byka z parowozem".
Przesadziłem z przerwami, albo ten ciężar wyjściowy to był jakiś cud. Dość powiedzieć, że w ostatnim ćwiczeniu było turlane, bo oczywiście poręczy nie założyłem, no bo po co
I jeszcze wymyślił te 10 serii siadów bez czasu na pierdnięcie to rozbujało pikawe a pot lał się śmiało. No a potem drugi mądry dołożył coś od siebie. Staż mam krótki, ale jeszcze tak sponiewierany nie wracałem z garażu. Następnym razem zakładam suunto i zważę się przed i po, niezłe cuda wyjdą coś czuję.

WL: 8*50,60,70,5*8*85
Docisk wolny 4*6*95 piekelne problemy z ostatnimi centymetrami w ostatnich 2 repsach
Martwe wyciskanie(prawie dosłowne, dobrze że ciężar mały): 3*90,2*90 plus rolowanko(znowu problem na ostatni centymetr lub dwa, prawy tric słabszy coś)
Przysiad co 30 sec: 10*5*102.5
i
3x
5*inv row + 5*pompki+5x thrusters z 20ką+5*burpees+5*kólko z kolan+plank do upadku

Zajadą mnie taki gówniany zestawik i fans zwłoki. Ale spodobało mi się.


Ajazy, zmieniamy wyjściowy 1RM, czy wydłużyć przerwy?

ps. młody przeszedł jakąś przemianę przez te wakacje. Dzisiaj pierwsze zadanie domowe, nie musiałem go gonić to raz, dwa ładnie zaczął pisać , a trzy przylazł do garażu na mojej rozgrzewce, żeby zrobić trening!!! Zajechałem go czerwoną gumą a sobie przedłużyłem rozgrzewkę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Może Młody jakąś nową laskę zapoznał?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
Kurde, myślałem, że za lekko będzie... tylko wiesz, w ławce to normalne przerwy, tylko siady na razie w stylu zajechać Fansa. Ale i tak powinno pójść...do piątku Ci rozpiszę ławkę na nowo, reszta zostaje po staremu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czym polega wolny docisk i martwe wyciskanie? Bo czytam już któryś raz a Google tez nic sensownego nie pokazują?
edit: znalazłam u Ajazego martwe to z pauzą w dole a wolny docisk to nie do końca opuszczone... przynajmniej tak na filmach wygląda... ale jak się mylę, to poprawcie.


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-09-04 07:54:51
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium