SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 372530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Po dobrym kopaniu to miałbyś raczej ramię spuchniete od osłaniania żeber
Zdrówka jeszcze raz

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój Tata ze dwa miesiące temu jak spadł z drabiny na plecy, to sie okazało, ze 5 żeber złamanych... tak, ze wartałoby by prześwietlić chyba... zdrowia Panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Dzieki Szajba.
ps. po leszczowym bylyby ramiona, albo po szybkim, tylko w tych dwoch wypadkach zolw zadziala
EDIT
Tsu, tos mnie pocieszyla teraz

ps2 dzisiaj nawet za najlepsze wypowiedzi nie bedzie lapki w gore bo przekroczylem limit na dzis


Zmieniony przez - fanss w dniu 11/12/2018 10:30:59 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss

Tsu, tos mnie pocieszyla teraz


No raczej byśmy nie chcieli, żeby sie coś przemieściło podczas siadów z 200 kg na karku... ale może tylko się potłukłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
I jak żeberka? całe?
U mnie na chwilę obecną trening jeszcze niemożliwy. Łapią mnie takie skurcze kiszek w nieregularnych odstępach i nie chciąłbym, żeby załapały akurat ze 160kg na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Bede zyl Oklad z (juz wy tam dobrze wiecie z czego dziala najlepiej ) pomogl, dwa przeciwbolowe(na wszelki wypadek) i atakuje dzisiaj. Troche zluzuje z mostkiem, bo cos mi sie wydaje, ze bedzie to krytyczna pozycja.
Jak zaczniesz jutro tez nic nie bedzie, chyba tydzien 7my(nie chce mi sie grzebac w dzienniku, zeby sprawdzic) zaczalem w polowie tygodnia i jakos(ledwo) przezylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Dwa ketanole, niech się dzieje wola nieba, idę sprawdzić co w trawie piszczy, znaczy na ławce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Powodzenia i dzięki za motywację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Czyżbym wyczuł atak dzisiaj również u Ciebie?
A co do motywacji, nie ma za co, bo nie jest za darmo(biorąc pod uwagę ile biorę od Ciebie ).

Wskazówki mile widziane, taki temat dnia

Do 170kg jakby ktoś łańcuch przyczepił z prawej strony i z leksza ciągnął. Z takim wektorem jeszcze nie miałem okazji walczyć więc trochę zdziwko było. W każdym razie, dokładnie takie odczucie, jakieś pomysły?
180 za to okazało się filmem instruktażowym dla czołga z serii "nie bój, nie przygniecie" Nie dla psa kiełbasa jeszcze.
Najbliżej mi na tą chwilę do 145/150/155, ale jeszcze się zobaczy
Przez te przygody, trochę ciężko się określić.
Siady fajnie i gładko, rozstawem się trochę pobawiłem, może na następny cykl trochę poszerzę.
A i ku pamięci, pod wpływem Ed'a Coan'a a konkretniej, jego wypowiedzi, na pewno większość nowego cyklu będę jechał MC klasykiem dopiero pod koniec przejdę na japońca.

Jak się doczekam na kompa to wrzucę rozpiske i film.




Zmieniony przez - fanss w dniu 13/11/2018 20:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
fanss
Czyżbym wyczuł atak dzisiaj również u Ciebie?
A co do motywacji, nie ma za co, bo nie jest za darmo(biorąc pod uwagę ile biorę od Ciebie ).


nie tylk go wyczułeś ale też sprowokowałeś mnie do niego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium