SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokomotywa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 371047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Jazda na luzie chyba by mnie do grobu zapędziła (co ja dzisiaj z tą śmiercią ). Już tak mam, dla przykładu, praca w tym roku. Pierwsze 5 miesięcy 150tys za budżetem, wprowadziłem radykalne zmiany w procesie produkcyjnym, miesiąc i odrobiłem. I co? Zamiast leżeć brzuchem do góry i spijać śmietankę, oświadczyłem wszem i wobec, że budżet w tym roku pobije o okrągłą banieczkę, albo składam rezygnację, w pół roku. Serio, już tak mam, dopiero jak jest ciśnienie, mam jasne myślenie i łatwość w działaniu. W czasach spokojnych od razu popadam w marazm.
Ps. Po tym co napisałaś o prolce, wychodzi na to, że jestem żywą definicją "catch 22"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Igłą się prolki nie zbija, ale są tabsy i ziółka. Natomiast u Ciebie póki nie powtórzysz badania to nie ma co zbijać.
Napisz lepiej jak Ci lipidogram wyszedł a nie mydlisz oczy prolką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Tabletki na prolaktyne brałam i nikomu nie polecam. Najpierw się długo nasłuchałam, ze z takim poziomem to w ciązę nie zajdę, przejmowałam się i jadłam tabletki. Potem się wkurzyłam i przestałam i myk i zaszłam. Lekarz skwitował, ze ma duzo takich pacjentek bo czesty jest objaw stresu przy oddawaniu krwi, a juz w ogole jak człowiek sie wkręca i robi np. co miesiąc (jak laski co chcą zaciązyć). A i pierwszy mądry lekarz to od razu powiedział, ze pewnie mam gruczolaka przysadki - dobrze że się nie nie przejęłam.
Fanss -tylko luzik i faktycznie, wrzuć Ty resztę badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
W normie, wyżej, ale w normie

Edit, bo siostra dopisała, nie ma szans na pokazanie tu wszystkich, nie mam natchnienia na słuchanie kazañ


Zmieniony przez - fanss w dniu 2019-09-13 21:37:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
To zależy, jak długo wytrzyma moja żona. Po 16tu latach, mam lunch w pudełkach. Daje jej czas do Środy, no może Czwartku i będzie po diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
od czwartku pojemniki będziesz sobie sam robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Złota mężu platynowy
A co będzie od Czwartku to się zobaczy( no i czy na pewno od Czwartku).

Trzeba dzisiaj odbebnic ostatni trening, ale najpierw obowiązki niańki (głębokie westchnięcie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

góra dół do oceny

Następny temat

Odwrotna piramida w FBW

WHEY premium